ІншеВсі скаргиПереселенці застрягли в карантині

ЕКСУ ЕКСУ3 тижні ago1171 min

“Допоможіть переселенцям, що «ЗАСТРЯГЛИ В КАРАНТИНІ»
Звертаюсь від усіх переселенців, яким не надали змогу, під час спалаху карантину, повернутися на підконтрольну теріторію з окупованих.

Наші права та свободи були порушені, згідно статті 2 Закону України “Про права переселенців”, в частині: створення умов для добровільної інтеграції за новим місцем проживання в Україні! Обмеження введені Командуючим ОСС, стосовно перетину лінії розмежування переселенцями, є ДИСКРИМІНАЦІЙНИМИ!!!А за умов відсутності інформації про належний рівень охорони здоров*я на окупованій теріторії України, заборона в*їзду на підконтрольні території переселенців – є ЗАЛИШЕННЯ ГРОМАДЯН УКРАЇНИ В ПОДВІЙНІЙ НЕБЕЗПЕЦІ!!!

Але, громадян України з інших країн світу й ДОСІ ПОВЕРТАЮТЬ!!! Вірус немає кордонів і переноситься незалежно від “прописки”!!! Ми вважаємо, що повна заборона перетину КПВВ переселенцями є небезпречним рішенням, яке тягне за собою ризики для нашого життя та здоров*я в окупації та суперечить політиці реінтеграції .З метою захисту громадян України, що мають статус ” внутрішньо переміщеної особи”, просимо вас посприяти припиненню дії обмеження перетину лінії зіткнення переселенцями, розповсюдити цю інформацію та запитати у Авакова та Командуючого ООС якими Законами вони оперували, коли створювали свої «ганебні» накази!!!Просимо нагадати цим представникам Влади, що довідка ВПО – це не тимчасова прописка для отримання пенсій, а, – довідка про внутрішнє переміщення у межах країни громадянина України з визначеним місцем фактичного проживання на підконтрольних територіях!!! Що, ця довідка для переселенців на теперішній час і є їхньою пропискою!!! Що у багатьох переселенців зруйновано домівки на непідконтрольних територіях!!! І куди їм повертатися « за пропискою»???!!!Як можна було на КПВВ з 16 березня ділити громадян України за пропискою, не зважаючи на довідки переселенців, на довідку з роботи на « підконтрольній», та не впустити їх до теперішніх фактичних домівок!!!??? Переселенці мали право проїхати в один бік , де вважають безпечним перебування на карантині, але в них відібрали таке право , залишили громадян у небезпеці на непідконтрольній теріторії без коштів та без родин!!! Сотні переселенців вимагають дозволити їм повернутися на підконтрольну Україні теріторію, за таких самих умов, що застосовуються для їнших громадян України, що повертаються на Батьківщину з інших країн світу і на теперішній час!!! Куди ми вже тільки не звертались зі своїм проханнями та скаргами, але влада нас не чує! Ви наша остання надія, щоб нас почули « на верхівках» , бо карантин затягнувся і не відомо коли закінчиться! А ми дуже потребуємо повернення на підконтрольну теріторію з різних гуманітарних причин і с кожним днем наш стан ще критичніше!!! За здалегідь вдячні!”, – написала Алла до “ЕКСУ“.

 

ЕКСУ

ЕКСУ

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!