ІншеВсі скаргиГоловнеОзнаки корупції у відділі містобудування Києво-Святошинського району

ЕКСУ ЕКСУ3 місяці ago4761 min

“Доброго дня,
Хочу поскаржитись на ознаки корупції у “відділі архітектури та містобудування Києво-Святошинського р-ну”, що знаходиться за адресою вул. Янтарна, 12, м. Київ.

5 лютого 2020 року, я разом із дружиною прийшов у згаданий відділ для того, щоб подати документи на отримання будівельного паспорту за спрощеною схемою. Ми надали всі необхідні документи згідно закону “Про затвердження Порядку видачі будівельного паспорта забудови земельної ділянки” (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0902-11) і навіть деякі, які нас попросили надати додатково. У відповідь, робітники вище згаданого відділу, вручили нам договір на суму 1900грн, на третю компанію, яка не має відношення до даного відділу. Договір з розмитими термінати та розмитими кінцевими результатами (прикріплений).

Згідно із пунктом 2.1 закону “Про затвердження Порядку видачі будівельного паспорта забудови земельної ділянки”, будівельний паспорт видається на безоплатній основі!

Більше того, той же закон, пункт 2.9 говорить, що в будівельний паспорт входить:
1. Пакет документів, наданий замовником відповідно до пунктів 2.1, 2.2 цього розділу;
2. Схема забудови земельної ділянки, наведена у додатку 3 до цього Порядку;
3. Пам’ятка замовнику індивідуального будівництва.
То за що з мене стягують гроші, якщо перші 2 пункти виконані мною? Питання риторичне…
Я відмовився оплачувати договір і через 2 тижні зателефонував у відділ архітектури та містобудування Києво-Святошинського р-ну, щоб дізнатись статус отримання будівельного паспорту. На що мені відповіли, що поки я не оплачу договір будівельний паспорт мені не видадуть.

Я вже направив декілька скарг у відповідні органи і отримав консультацію юристів, але поки що активних дій зі сторони чиновників не було”, – написав наш читач Сергій до “Електронної книги скарг України

ЕКСУ

ЕКСУ

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!