ІншеВсі скаргиГоловнеНадіємося на підтримку нової ЧЕСНОЇ влади. Перший лист Зеленському від жителів Орловця.

ЕКСУ ЕКСУ6 місяців ago8121 min

Жителі Черкаської області прокинулися в новій країні, але з новими проблемами. Обіцяні відсотки за здачу землі в оренду отримали вдвічі менші.

ОСЬ ЇХНІЙ ЛИСТ:

“Ми, жителі села Орловець, представником яких є Федоряка Тетяна Володимирівна, звертаємося до Вас з великим проханням допомогти нам у вирішенні складної ситуації, що сталася на території нашої громади.

З 2016 по 2017 р. включно ми отримували 8 % орендної плати від нормативно грошової оцінки у грошовій та натуральній формі за здані нами земельні ділянки (паї) згідно договорів оренди, заключених терміном на десять років – строк дії яких (2016 – 2026 рік) .

Але з 2018 року по даний час Орендарем виплачено тільки 4,5 % орендної плати у зв’язку з тим, що нами не підписано примусове Орендарем додаткове договірне зобов’язання при дії чинного (діючого) договору оренди землі, а також доручення на адвоката.

Також, накладено арешт на наші земельні ділянки, що спричинило неможливість оформлення спадщини в державного та приватного нотаріусів.

Ми, неодноразово зверталися до керівництва району, а саме до голови Городищенської РДА Черкаської області Скринника Василя Васильовича з даною проблемою, але позитивної відповіді ми не отримали, а тільки голослівну фразу : «Так Вам і нада! Я б теж так зробив».

Просимо Вас і надіємось на Вашу допомогу у вирішенні даної проблеми, так як ми прості жителі маленького села, які довірили наші голоси на підтримку Нової ЧЕСНОЇ влади”, – написали вони до “Електронної книги скарг України”.

ЕКСУ

ЕКСУ

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!