ІншеВсі скаргиГоловнеМісцевий депутат з-під Полтави: голова громади відчув себе царем

ЕКСУ ЕКСУ8 місяців ago17691 min

Я депутат Нехворощанської об’єднаної громади Ново-Санжарського р-ну, Полтавської області Геращенко Іван Олександрович, звертаюся до Вас за допомогою. Прошу Вас втрутитися в ситуацію, яка склалася в нашій територіальній громаді. Голова громади Мовчан Юрій Іванович, який працював з 2000 року при майже всіх владах завжди виходив сухим із води, вважає себе «царем».

Він не визнає депутатів ОТГ, майже всі рішення стосовно коштів і штатного розпису вирішує одноосібно, або зі своїм корумпованим виконкомом.

Депутатів ОТГ вибрала громада, так як і його, але він зрадив громаду. Я вважаю що вибори стосовно нього були сфальсифіковані. За два роки його правління було витрачено 108 мільйонів гривень, але на розвиток громади пішла мізерна сума, основні кошти пішли на зарплату та премію штату ОТГ. А де було щось зроблено, там обов’язково мали місце крадіжки бюджетних коштів. Керівництво ОТГ на чолі з Мовчаном корумповане.

На мої численні запити і звернення за використання земель , де не сплачуються податки близько 30%. Чому чесні фермери , підприємці і громадяни сплачують податок за використання земель, а нечесні ні? Сам Мовчан Ю.І. має декілька десятків гектар землі на підставних осіб, які ніде не облікуються і не сплачується податок.

Так у лютому 2018 року я звертався в НАБУ, було направлено перевірку обласного слідчого управління. За півтора місяці праці Мовчана, було виявлено факти корупції та нецільового використання коштів. Справу було передано до прокуратури Полтавської області, але справа зникла. На мої звернення до прокуратури області відповіли, що такої справи не було.

Громада вибирала голову ОТГ, а не «царя», який обкрадає громаду і думає тільки про свою кишеню. Чотири останніх сесії представники громади приймають в них участь і вимагають від голови звільнення з посади, але «цар» не збирається кидати своє корито.
Депутат Нехворощанської ОТГ Геращенко Іван Олександрович

Проживаю с. Соколова Балка

ЕКСУ

ЕКСУ

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!