ІншеВсі скаргиДТЕК безпідставно відключила столичний паркінг від світла

ЕКСУ ЕКСУ11 місяців ago16281 min

Коли ти монополіст то можеш робити багато речей в тому числі вчиняти незручності для мешканців одного будинку на Деміївській, про це пише наша читачка Оксана.

“05.09.2019 компанією «ДТЕК Київські електромережі» було на постійній основі відключенно електропостачання підземного паркінга за адресою м. Київ, вул. Деміївська, 16. Паркомісце на даному паркінгу перебуває у нашій з чоловіком приватній власності. В результаті вищезазначених дій було заблоковано доступ до паркінга, відкриття воріт якого для автомобільного транспорту здійснюється автоматично, обмежена можливість вільного доступу та користування паркінгом, грубо порушено правила протипожежної безпеки житлових будинків.

Причина відключення, зазначена в наряді-заяві ДТЕК – заборгованість ТОВ “Інвестбудгаличина” (забудовник і керуюча компанія). В той же час, нами заключенні прямий договір на постачання електроенергії з компанією ДТЕК, всі рахунки за якими сплачуються вчасно і в повному обсязі (ор 04286111603); а також договір з керуючою компанію ТОВ “Інвестбудгаличина” всі рахунки по якому теж сплачуються вчасно і повному обсязі.

Представники компанії «ДТЕК Київські електромережі» підтвердили, що відключення відбулося їх співробітниками.

Представник обслуговуючої компанії в той же час в телефонній розмові повідомив, що за обслуговування паркінгу проводять оплату власники лише 9 паркомісць із 32, оскільки іншим вони навіть не надсилають рахунки.

Прошу допомогти у висвітленні данного питання. За необхідності готові надати всі необхдні документи (копію договору з обслуговуючою компанію, квитанції про оплату послуг, листування з компанією ДТЕК, копію Наряд-Заяви компанії ДТЕК)”, – написала вона до “Електронної книги скарг України“.

 

 

ЕКСУ

ЕКСУ

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!