ІншеВсі скаргиГоловнеБорг зростає: житель Львівщини просить допомогти розібратися з нарахуваннями за газ

«Львівоблгаззбут» неправильно нарахував суму до оплати за спожитий газ. У цьому переконаний наш читач – пан Ігор. Він просить допомогти розібратися з нарахуваннями та роз`яснити відповідь «Львівоблгаззбуту».

ОСЬ ТЕКСТ СКАРГИ:

“Я неодноразово звертався до “Львівоблгаззбуту” щодо неправильного нарахування сплати за спожитий газ, тобто, до нарахувань за поточний місяць вони добавляють  (множать) на коефіцієнт приведення об’єму газу до нормальних умов.

І на сьогоднішній день мій борг зріс до майже 200 грн. По виступу прем’єр-міністра Гройсмана я зрозумів, що облгази не мають права виставляти ціну інакшу, ніж затвержена Кабінетом міністрів України. Для підтверження дій “Львівгаззбуту” прикладаю копію відповіді про нарахування:

“Добрий день, шановний клієнт!
Приведення до стандартних умов передбачено такими нормативними документами:
– Законом України «Про ринок природного газу» (п.31 розділу 1), який визначає, що природний газ є товарною продукцією, «що знаходиться в газоподібному стані за стандартних умов (тиск – 760 міліметрів ртутного стовпа і температура 20 градусів за Цельсієм)»;
– Кодексом газорозподільних систем, затвердженого постановою НКРЕКУ України від 30.09.2015 р .. № 2494. Цим документом зазначено, що обсяг природного газу в точках комерційного обліку повинен бути приведений до стандартних умов»;
– Положенням типового договору розподілу природного газу, затвердженого постановою НКРЕКУ від 30.09.2015 р .. № 2498 визначає розрахунковою одиницею «розподіленого і спожитого природного газу один кубічний метр природного газу, приведений до стандартних умов, визначених у Кодексі газорозподільних систем»;
– Правилами поставки природного газу, затвердженими постановою НКРЕКУ від 30.09.2015 № 2496, якими зазначено брати за розрахункову одиницю «один кубічний метр (м куб.) Природного газу, приведений до стандартних умов, визначених у Кодексі газорозподільних систем».

У поточному балансі і квитанціях сума до оплати буде виставлена за обсяг газу, приведений до стандартних умов.

З повагою
Центр по обслуговуванню клієнтів”.

Поясніть мені, де правда і що я маю робити. Я боюся, що вони будуть нараховувати пеню на борг і борг все більше буде зростати”, – написав пан Ігор до “Електронної книги скарг України”.

 

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!