ІншеДержавні органиАліментник з постановою про невинуватість все одно винен. Це Україна, крихітко

Трошки заплуталися бюрократи. Так намудрили, що й не зрозуміло самим.

“10 жовтня 2019 року прикордонна служба міжнародного аеропорту ‘Львів’ не пропустили мене на борт літака, аргументуючи тим, що на мене накладена заборона виїзду за кордон у зв’язку з несплатою аліментів, хоча у мене на руках була постанова 53328971 від 27.05.2019року про скасування заборони виїзду за кордон та розрахунок аліментів, які проплачені наперед.

При виясненні обставин виявилося, що державний виконавець Булеца Н.В. не подала певні документи в прикордонну службу для скасування заборони, а вранці 10 жовтня 2019р разом з начальником виконавчої служби Тулайдан Д.Д. підробили документи травнем місяцем, буцімто вони вчасно подали ці документи. Я зателефонував в прикордонну службу, чи надходив їм лист по такому то номеру, на що вони відповіли, що даний лист їм не надходив і повністю підтвердили вину державного виконавця.

Прошу розібратися в даній ситуації. Домогти доказати халатне відношення державного виконавця до роботи. У мене була проплачена путівка на відпочинок до Хургади”, – написав наш читач Василь до “Електронної книги скарг України”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!