Всі скаргиОсвітаДіючі навчальні заклади Дніпропетровської області забрали під місце для обсервації

ЕКСУ ЕКСУ4 місяці ago6381 min

“Доброго дня! Сподіваюсь, що те, що дуже занепокоює мене сьогодні зацікавить інших небайдужих людей до того як зухвало відбираються діючі навчальні заклади під обсервацію.

Моя дитина навчається в Комунальному закладі освіти “Криворізька санаторна школа № 5 ” ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ”. Після того як почався карантин та дітей перевели на дистанційне навчання, до навчального закладу завітала комісія з представників облдержадміністрації , департаменту освіти, Нацполіції з вердиктом про підготовку навчального закладу до готовності зробити його обсервацією.

Членів комісії задовольнив стан навчального закладу, його облаштування, матеріально- технічна та медична база. А як же він міг не задовольнити, якщо ця санаторна школа справжня перлина! В ній все: від сходинок до стелі оздоблено та оснащено у відповідності до європейських вимог навчальних закладів. Від початку заснування навчального закладу і до сьогоднішнього дня працює директор, який зростив цю “перлину” як власну дитину.

На кожних батьківських зборах він звітує перед батьками, що придбано нового для покращення навчання та лікування дітей. Школа облаштована мультимедійним обладнанням, комп’ютерами, ноутбуками. Стіни в санітарних зонах облаштовані італійським кахелем, німецькою сантехнікою, медичний блок – сучасним медичним обладнанням, спальний корпус- новими меблями. На території школи вирощено чудовий сад.

Рішення, що моя дитина буде навчатися саме в цій школі обгрунтовувалось не лише на медичних показниках моєї дитини, Воно зміцніло саме тоді, коли я, виконуючи свої посадові обов’язки, опинилась в цій школі і стала свідком того, як директор в коридорі зупиняв дітей, вітався з ними, потискуючи руку, далі , якщо це були молодші школярі гладив по голові, до кожного звертався на ім’я і питався чи добре їх сьогодні годували, чи добре ставляяться до них товариші та вчителі. В мене склалося таке враження, що він знає не тільки кожну дитину в цій школі, а і все, що її стосується. І хочу зауважити, що це не сільська малокомплектна школа, а школа. де навчаються діти з усієї Дніпропетровської області!

А коли мій син, уже навчаючись в ній, повідомив мені, що директор добре грає в теніс, бо на перерві вони з ним саме цим займались, мені хотілось йому аплодувати стоячи.

Хочу зазначити, що кожного року наші діти проходять медичне обстеження і тільки , отримавши підтвердження того, що дитина потребує лікування та оздоровлення, тільки в цьому випадку отримує право на навчання саме в цьому навчальному закладі санаторного типу. І тепер саме цього права нас позбавляють, порушуючи конституційні права громадян.

Я розумію, що в Дніпропетровській області запроваджена надзвичайна ситуація, але це не привід відбирати діючий навчальний заклад, коли поблизу знаходиться профілакторій, абсолютно вільний(1 км відстань від школи), дитячий табір( 300м.)

Але, як це не логічно вкладати кошти і так би сказати” паритись”, вирішуючи таке нагальне питання, якщо можна пограти в “рейдерство” та відібрати те, що вже не потребує фінансових потреб. Але чомусь посадовці забувають, що є батьки у дітей, які теж докладали зусиль і своїми благодійними внесками теж допомагали навчальному закладу стати ” перлиною”.

Приинаймі, давайте не будемо забувати, що в цій школі діти не тільки навчаються, а й лікуються. Таким чином, перепрофілізація діючого навчального закладу в обсервацію не тільки порушує право учнів весь 2019-2020 навчальний рік проходити лікування, оздоровлюватись під час навчального процесу, а й взагалі позбавляє суспільство зрощувати собі здорове майбутнє, адже наші діти- це здорове майбутнє країни!

Навіть народжуються такі думки, що серед тих осіб, яких планують розмістити до обсервації( навчальному закладі) будуть”білі птахи”, які так не звикли знаходитись в звичайних умовах, притаманних для земних створінь. Сподіваюсь на підтримку! Дуже хочу відстояти право своєї дитини, і нагадати, що ні у кого немає права забирати у дітей їх майбутне, знищуючи діючі навчальні заклади високого рівня!”, – написала наша читачка Тетяна до “Електронної книги скарг України“.

ЕКСУ

ЕКСУ

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!