Всі скаргиМедицинаТаблетки, які б допомогли в боротьбі з вірусом, раптово зникли з полиць аптек

ЕКСУ ЕКСУ4 місяці ago1851 min

“Чи варто нехтувати здоров’ям одних людей заради вірогідного зцілення інших?

Нещодавно у випуску ТСН я почув, що у Вінниці розробили протокол для лікування хворих з короновірусом, і для цього збираються використовувати препарати, що здавна застосовуются як ліки від малярії та при ревматоїдному артриті…
Якщо хтось не знає, що таке “ревматоїдний артрит”, коротко опишу: одного разу людина прокидається з нестерпним болем. Запалення суглобів призводить до підвищення температури в кінцівках, п’ястя та пальці набрякають, ними боляче рухати. Власне таке одного разу сталося з моєю дружиною, текстильним декоратором, що вміє створювати прекрасні речі на радість вдячним клієнтам і робить це власними руками.

Та от, наче злий жарт, як прикро, коли власні руки підводять! На щастя медицина віднайшла єфективні засоби боротьби з хворобою. Препарати на основі хлорохіну, та гідроксихлорохіну сульфату: Делагіл, Плаквеніл, Іммард – допомагають зняти запалення, треба лишень приймати одну таблетку на добу. Та от біда, з усіх аптек України ці засоби раптово зникли…

Намагаємося пробитися через постачальників аптечних мереж, врешті решт через представників компаній-виробників в Україні Sanfi, IPCA – марно.

Намагаємось потрапити у приймальню до місцевої депутатки у Київраді Людмили Костенко, але ж карантин! Куди ж поділися таблетки, життєво необхідні хворим на ревматоїдний артрит? Невже, як ходять чутки, їх централізовано вилучили з аптек, щоб використати в якості ліків проти коронавірусу? Нібито, благородна мета! Хоча й достаменно невідомо, наскільки ці препарати можуть бути корисні при вірусній інфекції. А от тисячі хворих, для яких ці ліки є дійсно життєво необхідними, залишилися зі своїми проблемами сам на сам.

То невже варто прирікати на страждання одних людей заради можливого зцілення інших? Як це могло статися в нашій цивілізованій країні?”, – написав до “Електронної книги скарг України” читач Сергій.

ЕКСУ

ЕКСУ

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!