Всі скаргиМедицинаЛікарі випхали вагітну під час пологів до іншої лікарні, “бо не місцеві”

ЕКСУ ЕКСУ4 місяці ago14001 min

“Проживаємо в смт Гостомель Київської обл. Моя дружина Марічка перебуває на 38 тижні вагітності.

Сьогодні (04.03.2020р.) по обіді коли я був на роботі у її почалися схватки вдома. Звільнившись пошвидше з роботи я на власному авто вирішив відвезти свою дружину до Бородянського медзакладу. По дорозі набрав номер 103 і пояснив ситуацію, на що мені відповіли що бригада лікарів на місці буде чекати.

Прибувши до місця призначення, моїй дружині відразу зробили узі і сказали, що матка відкрита на 2 см і через 1-2 часа почнуться пологи. І добавили, що в їхньому роддомі нам народжувати не дадуть бо ми не місцеві.

Практично випхавши з роддому. І в догонку кричали швидко їдьте самі своїм ходом до Ворзеля.

Сваритись з цими фашистами в білих халатах у нас не було часу, тому що в додачу у дружини почалась кровотеча, але допомогу нам надати відмовилиь.

Приблизно о 15-00 ми були вже під Ворзельським роддомом а в 15-45 дружина вже народила. Також хочу додати що коли були ми в Бородянському роддомі то помітили в одному із кабінетів накривався стіл (огурчики, сало, помідорки) тому мабуть нас і відшили.

Просто ганьба, виштовхати породділю із роддому. Кричущий просто цинізм, нахабство і безнаказаність з їхньої сторони. Щоб таке призупинити в нашій медицині вирішив звернутись до Вас. Доречі у нас народився хлопчик, ріст 52 см, вага 3,400. Слава Богу що все обійшлося добре. Буду за відповідь чи пораду як з цим свавіллям медиків боротися”, – написав наш читач Віктор.

ЕКСУ

ЕКСУ

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!