Всі скаргиГоловнеЖКГВ Харкові ведеться самовільна забудова, мешканці здіймають галас бо може статися вибух

ЕКСУ ЕКСУ11 місяців ago18721 min

“Доброго дня!
Звертаємося до вас з надією на допомогу! Вже майже 3 роки в порушення вимог чинного законодавства України на території селища Високий Харківського району Харківської області, а саме на земельній ділянці за кадастровим номером 6325156700:00:006:0221 по вул. Райдужна 26а, (перехрестя вулиць Паркової та Райдужної), забудовником Скобовою Оленою Анатоліївною ведеться самовільне незаконне будівництво без будь-якого проекту та дозволу, без будівельного паспорту та повідомлення про початок будівельних робіт.
Незаконне будівництво пов’язане з реальною небезпекою, яка викликає у нас, мешканців смт. Високий, занепокоєння і обурення.
Будь-яке будівництво – це завжди об’єкт підвищеної небезпеки, а самовільне і незаконне – тим більше. Рядом із самочинним будівництвом ходять діти та інші люди, які можуть постраждати. Можливі травми, отруєння, опіки тощо. На самовільному незаконному будівництві можуть використовуватися газові та/або кислородні балони, які можуть, при неправильному використанні, вибухнути. Можуть загинути люди.

Забудовником вчинено самовільне будівництво, яке протирічить нормам закону, вимогам та правилам проведення будівельних робіт, з істотними порушеннями, без належних на те дозволів і документів, а це також означає, що проводам електропостачання, трубам водопостачання загрожує небезпека, яка може призвести до аварії та надзвичайної ситуації, ліквідація якої може стати не можливою чи утрудниться через самовільно збудовану будівлю.
Аварія може призвести до людських жертв, до завдання шкоди життю та здоров’ю мешканців смт Високий. В селищі не тільки проблеми з водопостачанням, а ще і з водовідведенням, електропостачанням. Дуже велике навантаження на електричні мережі.

Порушені права і законні інтереси територіальної громади сел. Високий. Ми, мешканці селища Високий, протягом останніх майже 3-х років неодноразово зверталися до органів державного архітектурно-будівельного контролю України – до Департаменту Державної архітектурно-будівельної інспекції у Харківській області, – м. Харків, вул. Космічна, 21-а, до Державної архітектурно-будівельної інспекції України, – м.Київ, бульвар Лесі Українки, 26, міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКХ України, департаменту містобудування та архітектури Харківської ОДА, органів поліції і прокуратури, органів державної влади та місцевого самоврядування, прем’єр міністра України Володимира Борисовича Гройсмана, однак жодних дій виконано не було, порушення законодавства у сферах містобудівної діяльності, будівельних норм, державних стандартів і правил та цивільного захисту, захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій та запобігання їх виникненню, пожежної та техногенної безпеки забудовником тривають.
Наші скарги та заяви до Харківської обласної адміністрації також залишились без уваги. (додатки 4,7,8).
Просимо журналістів провести перевірку фактів, викладених в скарзі і вжити всіх необхідних заходів, згідно чинного законодавства України, з метою захисту прав громадян – мешканців селища Високий Харківського району Харківської області”, – написав Олександр до “Електронної книги скарг України

 

 

ЕКСУ

ЕКСУ

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!