Всі скаргиЖКГУ Знам’янці люди в будинку немов в пороховій діжці. Чинушам байдуже

До кого тільки не зверталися, а усім байдуже, щось дуже знайоме… Як завжди чинуші.

“Доброго дня, Ми – мешканці будинку, що по вулиці Станційній, 5 у місті Знам’янці, звертаємося до Вас проханням про допомогу. Наш будинок збудовано в 1927 році, він є одним із найстаріших у місті. Будівля перебуває в аварійному стані.

За весь час в будинку ніколи не виконувався капітальний ремонт, покрівля не ремонтувалась, віконна рама в під’їзді згнила, в деяких місцях зовсім відсутні шибки, в негоду вода потрапляє всередину будинку, що призводить до появи плісняви на стінах квартир. У під’їзді між першим та другим поверхами вже понад десятиліття тому виникла тріщина, яка спричиняє руйнування стіни під’їзду. Будинок не підключений до центральної каналізації (хоча три роки тому обіцяли підключити), тож вимушені збирати кошти на вивезення вигрібної ями.

Ми зверталися до органів влади з проханням виконати ремонт у будинку, але отримали відповідь, що коштів у бюджеті немає. Звернення до КП «Комбінат комунальних послуг» також не дали ніяких результатів. Куди поділися кошти за всі ті роки, що ми сплачували у колишній ЖЕК і нинішній КП «ККП», на балансі якого перебуває будинок, – відповіді немає.
У нашому будинку 8 квартир, більшість мешканців – люди похилого віку, які вчасно сплачують комунальні платежі, будинок не має заборгованості. Будь-ласка просимо Вас про допомогу!
З повагою мешканці будинку по вулиці Станційній, 5”, – написали вони до “Електронної книги скарг України”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!