Всі скаргиГоловнеДержавні органиЖКГТріщини, віконна рама згнила: мешканці Знам`янки просять посприяти ремонту будинку

Жителі міста Знам`янки, що на Кіровоградщині, просять посприяти ремонту їхнього будинку, зведеного ще у 1927 році. За їхніми словами, будівля руйнується. Люди переконують: капітального ремонту там ніколи не було. У стінах – великі тріщини, а віконна рама згнила.

ОСЬ ТЕКСТ СКАРГИ:

“Доброго дня! Ми мешканці будинку, який знаходиться за адресою: місто Знам’янка, обл. Кіровоградська, Станційна, будинок 5, звертаємося до вас за допомогою у вирішенні нашого болючого питання.

Багато разів зверталися до органів влади та ЖЕКу, але відповідь завжди одна – немає коштів. У нашому будинку більша кількість жителів – це люди похилого віку. Наш будинок збудовано в 1927 році, капітальний ремонт жодного разу не проводився, покрівлі будинку жодного разу не ремонтувалась, вікна в під’їзді у жахливому стані: віконна рама згнила, у деяких місцях зовсім відсутні шибки віконні, від першого до другого поверху тріщина в стіні, яка призводить до руйнування будинку.

У погану погоду (дощ, сніг) до під’їзду потрапляє волога, що призводить до цвітіння стін у квартирах. Біля будинку немає забору, кущі розкривають наш будинок від дороги. Нікому до нас немає діла.

Вчасно оплачуємо платіжки із ЖЕКу. Ми дуже потребуємо встановлення нових вікон, хоч часткового ремонту покрівлі будинку. Дуже просимо вас посприяти у вирішенні нашого питання.

З повагою жителі будинку”, – йдеться у листі пані Каріни до “Електронної книги скарг України”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!