Всі скаргиЖКГПідземні ями біля будинку в місті Дубно. Усім чиновникам байдуже

ЕКСУ ЕКСУ5 днів ago2731 min

“Доброго дня ! До вас звертаються мешканці дев’ятиповерхівки, що по вул. Семидубська, 2
м. Дубна Рівненської області.

Просимо розібратися у даній ситуації. Ми звертаємося до вас з останньою надією про допомогу. Куди не зверталися зі своєю проблемою, отримували лише відписки. Наш будинок знаходиться в аварійному стані. На під’їзних шляхах до будинку і біля самого будинку постійно утворюються підземні ями. Сточні води утворюють нові ями і підмивають фундамент будинку, тому руйнується фундамент і утворюються нові тріщини. Ми неодноразово зверталися до міського голови п. Антонюка В. М. та до директора КП ЦЖЕ”Житловик” п. Березовського П. П. допомогти вирішити ситуацію.

Але ніяких відповідей і дій, пов’язаних з ліквідацією аварійного стану не було прийнято. Крім того, на прибудинковій території розпочато будівництво багатоповерхового торгівельного комплексу, яке привиде до руйнування дев’ятиповерхового будинку і утворення нових щілин та тріщин фундаменту.

Дана територія була придбана на аукціоні. Згоди на придбання території та на будівництво комплексу мешканці будинку категорично не давали.

Розгортанню даної ситуації і оформлення документації посприяла архітектор міської ради п. Охримюк О. Г.

Ми, мешканці дев’ятиповерхівки , звертаємося до вас з прохання допомогти розібратися у вирішенні цього питання. До звернення додаємо фотографії і матеріали звернень до міської ради. Заздалегідь дякуємо за допомогу у вирішенні нашого питання”, – написав до “Електронної книги скарг України” наш читач Володимир.

Контакт для журналістів на вимогу

ЕКСУ

ЕКСУ

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!