Всі скаргиЖКГЛьвів’яни не можуть дочекатися тепла

ЕКСУ ЕКСУ8 місяців ago6241 min

“Звертаюся до вас стосовно відсутності підключення тепла у двох двоповерхових будинках 11″А” і 11″Б” по вул. Грабовецькій в м. Стрий Львівської області. Вже листопад, на вулиці мороз, а у нас не вмикають опалення через те, що Будинкоуправління №1 Львівської квартирно-експлуатаційної частини Міністерства оборони України має заборгованість понад 160000 грн. по теплу КП Стрийтеплоенерго.

Нашої вини тут немає, борг має БУ №1, люди майже 20 років оплачували і оплачують всі комунальні послуги на їхній рахунок, відповідно до щомісяця виписуваних ними квитанцій, де вказані суми за квартплату, за воду, за електроенергію, за опалення взимку, а воно не переводить їх на рахунки комунальних служб. Та незважаючи на це, одинадцять сімей будинку №11″А” (колишній лазарет МОУ) і мешканці будинку 11″Б” (колишній дитячий садочок МОУ) вперше за понад 20 років не мають обігріву споруд через недолугість відповідальних за це чиновників Міноборони, які до тепер на протязі двадцяти років не можуть дати статус житлового будинку цим спорудам, які фактично вже давно є житловими і переобладнані під житло/гуртожиток мешканцями будинків з дозволу цих же установ МОУ за поданнями командирів військових частин А1601(розформована у 2005 році у зв’язку із скороченням штатів), та діючої донині в/ч А2847.
У нас почали сиріти стіни, появився запах сирості і плісняви, проявилася чорна пліснява по кутах у деяких кутових помешканнях, діти почали хворіти на застуду і дорослі також. У будинках проживають малолітні діти і вагітні жінки, пенсіонери, ветерани та діючі військовослужбовці МОУ, учасники БД. Це більше 50 осіб, і це паскудство з видачею ордерів, реєстрації за місцем проживання іде фактично від 2005 року. Та до цієї осені нам подавали електрику, своду і тепло без проблем на підставі договорів найму з БУ №1. Тепер же через адресне надання пільг, ми не можемо заключити договори постачання комунальних послуг через те, що не маємо реєстрації за фактичним місцем проживання вже 20 років. Її не дають умисно, так же як і не переводять будинок в житловий.

Цього року я вже зверталася відносно питання надання статусу житлового будинку на ці споруди, відповідь МОУ надаю в додатку. Це добрий знак, але тепло у нас від цього не появиться скоро. Прошу від імені мешканців даного будинку допомогти вирішити нам терміново питання підключення будинків до теплопостачання, інакше через якийсь час ми тут просто вимерзнемо, або станемо каліками від переохолодження. Дякую за увагу.

На підтвердження моїх слів надаю вам копію отриманого на днях листа-відписки по даному питанню від Головного КЕУ ЗСУ №303/4/2262 від 11 жовтня 2019 року, де знову ними майже на трьох аркушах розписані чергові перепони по наданню статусу житлового будинку. Лист на трьох аркушах. На жаль, не чітке зображення вийшло з копіювання, та я можу переслати вам на Вайбер напряму, там більш чітко можливо прочитати текст.
З повагою від мешканців будинку 11″А” і 11″Б” по вул. Грабовецькій в м. Стрий Львівської області Світлана Анатоліївна Назарчук-Лядова. Мій мобільний телефон +380509153147, він також є у Вайбері.
04.11.2019 року”, – написала до “Електронної книги скарг України” наша читачка Світлана.

ЕКСУ

ЕКСУ

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!