Всі скаргиГоловнеДержавні органиВідлуння карантину. Дінеро звільняє співробітників

ЕКСУ ЕКСУ4 місяці ago6521 min

“Доброго дня.
Звертаюся з проханням про допомогу. На даний момент я і мої співробітники опинилися у скрутній станові.

У з’ вязку з карантинними заходами, мій роботодавець –ТОВ ” ФК “Дінеро” (ЕГРПОУ 41350844) перевів співробітників на режим віддаленої роботи і потихеньку звільнює персонал. Звісно ж наполягають звільнятися за статтею 36 КЗпПУ. Тобто за згодою сторін, щоб не сплачувати вихідну допомогу та перенести фінансовий тягар відповідальності з компанії на державу. Деякі керівники відділів намагаються змусити писати заяви на звільнення, датою меньшою ніж лікарняний(щоб його не сплачувати). Звільнюють хвилями. Тобто спочатку звичайних робітників, а вже після і їх керівників. Причому не роблячи виключення для пільгових категорій громадян. Наприклад, одна з моїх колег по роботі має двох дітей віком до 14 років. А її вирішили звільняти у першу чергу.

Компанія тримає людей у напрузі, і пропонує їм звільнення на невигідних для них та держави умовах. Тим не менш, компанія проводить опитування: “Наскільки готові співробітники пожертвувати що-небудь для боротьби з короновірусом?”.

Проводить онлайн концерти для клієнтів https://www.facebook.com/events/518589055685411/.

Приємно бачити таку турботу, але чому не потурбуватись спочатку про робітників?

Я вже звертався з пропозиціями до керівництва (директора Веселого Іллі Олександровича та начальника відділу кадрів Тетяни Крот) за допомогою корпоративної електронної пошти. У своїх зверненнях я пропонував або перевести мене на іншу роботу, або звільнити зі згодою сторін (і як умову звільнення пропонував сплатити мені 10000 грн., замість вихідної допомоги).

Також просив надати можливість працювати віддалено. Незважаючи на те, що зараз офіс працює у дистанційному режимі, ніякої відповіді від них мені добитися не вдалося. Офіс працює тільки один чи два дні на тиждень, і те там не знайдеш нікого крім охоронця, та інколи дівчини з реєстрації.

Я підозрюю що, на жаль, це непоодинокі випадки поведінки роботодавців у період карантину і с такою проблемою стикнулись багато українців.
Будь ласка допоможіть вплинути на ситуацію.
З повагою!”, – написав до “Електронної книги скарг України” Георгій.

ЕКСУ

ЕКСУ

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!