Всі скаргиГоловнеДержавні органи“Поїхали з нами” дали не точну дату вильоту в результаті запізнилися на рейс

ЕКСУ ЕКСУ2 місяці ago5061 min

“Купили в турагентстві “Поїхали з нами”, проспект Червоної Калини, 51, Львів, Львівська область путівку, в Єгипет.  Спілкувались з менеджером Галина, все добре, все пояснила за 7 годин до виліту скинула квитки на вайбер, в електроному вигляді. (Хоть на руках мали за 3 дні до виліта квитки)

Я рідко подоружую, такі квики бачу перший раз (кидаю фото) Галина пише, що виліт в 2 ночі (кидаю фото переписки), я відкив квитки там пише дві години 00,05 і 3,00 без перекладу без нічо
(Кидаю скріншоти). Галина вирішила перевірити чи я уважний і сказала, що виліт в 3 ночі. І бути нам в аеропорті в 1 ночі. Перша ночі, я, дружина, маленька дитина (1.5 року)

Приїжджаємо в аеропорт, а нам кажуть, що наш літак полетів без нас…

В нас шок, підстава, дзвонимо на всі номери, які знайшли в договорі документах, всі сплять або не буруть трубку, або позазоною. Хоть перед тим нам казали дзвонити в любий час дня і ночі.

Жінка плаче, дитина плаче, я в шоці на ранок (8,30) Менеджер Галина дзвоне, сама в шоці.

Каже будем вирішуквати , не переживайте Думаю серйозна фірма , зараз все порішає
Наступний дзвінок в 10 годині , заспокоїла нас. Сказала що можна перенести на 5.08 , топто через 4 дні , думаю професіонали , спеціалісти , зразу заспокоївся. На вечір дзвонить Керівник Офісу Сергій , і каже Євген ми нічого не можемо зробити , максимум що зможемо відамо вам 35 % від суми , так як нашої вини там нема. Каже звісно вибачатись нам нема за що , ви маєте зрозуміти по чоловічому що це ваша провина по чоловічому”, – написа наш читач до “Електронної книги скарг України“.

ЕКСУ

ЕКСУ

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!