Всі скаргиГоловнеДержавні органиКомунальне підприємство Полтавської області чхало на рішення суду 

ЕКСУ ЕКСУ6 місяців ago5961 min

До “Електронної книги скарг України” написав наш читач Роман, який скаржиться, що міське комунальне підприємство не виконує рішення суду.

ОСЬ ЙОГО ЛИСТ:

“22 січня 2016 року Постановою Кобеляцького районного суду Полтавської області за адміністративним позовом депутата Кобеляцької міської ради Матюхова Романа Володимировича до Кобеляцької міської ради Полтавської області, третя особа Кобеляцьке комунальне підприємство “Міська сервісна служба” було винесено рішення припинити здійснювати розміщення твердих побутових відходів забруднену територію по вулиці Червоноармійській (біля ПП “Цегельник” ) в місті Кобеляки.

В зв’язку із прийняттям та введденням в дію Закону України “Про засудження комуністичної та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарного режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки” вулицю Червоноармійську, що в Кобеляках перейменували на вулицю Покровську.

31 березня 2016 року Ухвалою Харківського апеляційного суду Постанову Кобеляцького районного суду Полтавської області від 22 січня 2016 року по справі №532/1565/15-а залишено без змін.

Добровільно відповідач рішення не виконав і по сьогоднішній день не виконує.

22 квітня 2016 року, отримавши виконавчий лист для примусового виконання рішення до відділу примусового виконання рішеньня до відділу примусового виконання управління юстиції у Полтавській області відповідно якої було відкрито виконавче провадження та винесено Постанову про закінчення ВП №50937315, 28 вересня 2016 року у зв”язку з невиконанням рішення суду відділом примусового виконання рішень була винесена Постанова про закінчення виконавчого провадження та направлено подання до головного управління Національної поліції в Полтавській області про притягнення посадових осіб боржника (невиконавця рішення суду) до відповідальності за невиконання рішення суду.

20 жовтня 2016 року я, як зацікавлена особа, звернувся до Кобеляцького відділу поліції з заявою про вжиття заходів стосовно осіб , які не виконують рішення суду , на що 30 січня 2017 року отримав відповідь.

З отриманої відповіді я зрозумів, що рішення суду в нас можна не виконувати. Наведу приклад. Так в рішенні суду було чітко зазначено:”припинити здійснювати розміщення твердих побутових відходів по вулиці Червонармійській (біля ПП “Цегельник”) в місті Кобеляки та очистити від розміщення твердих побутових відходів забруднену територію по вулиці Червоноармійській (біля ПП”Цегельник” ) в місті Кобеляки” , а в відповіді Кобеляцького відділу поліції на мою заяву написано;”Територія сміттєзвалища була повністю приведена до порядку що свідчить про виконання рішення суду”, що є відвертою брехнею , і як на мій погляд панібратством в органах поліції.

Складається таке враження , що у нас поліція не підвладна Українському законодавству, а своїм обов”язком щодо зобов”язання посадових осіб виконати вимоги рішення суду та відкрити кримінальну справу, взагалі нехтує.
З усією відповідальністю запевняю, що жодного листочка або використаної пластикової пляшки та ін. не було вивезено з сміттєзвалища, а сміття просто згорнули до купи і тим самим привели його до “порядку”, а не вивиезли, як це визначено в рішенні суду.
Відходи міста і далі продовжують звозити на несанкціоноване сміттєзвалище. Уявіть собі, скільки його накопилося за 10 років , саме з 2009 року було організовано цей смітник . Загострюю увагу на бездіяльності екологічної служби.
В минулому році цей смітник горів майже місяць, мені в цей період прийшлось відправити доньку до батьків, так як проживати тут не було можливим . З 16 липня 2019 року смітник знову загорівся, практично значну частину міста накрив сморід та їдкий запах диму. Проживати тут не можливо. Через місцеві засоби масової інформації ми звертались до влади про порушення норм закону та Конституційних прав громадян. Але з 2016 року так нічого і не змінилося.
Відповідно до вище викладеного, прохаю Вас висвітлити нашу проблему в національних ЗМІ , з надією що все ж таки рішення суду буде виконано, а винних осіб буде притягнуто до кримінальної відповідальності за невиконання рішення суду.”, – написав він.

Контакти для журналістів надаємо на вимогу.

ЕКСУ

ЕКСУ

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!