Всі скаргиГоловнеДержавні органиДоказів вини не знаходять, але в СІЗО майже 4 роки. От і реформована судова система

ЕКСУ ЕКСУ6 місяців ago6871 min

Пише наша читачка Галина, яка не може знайти собі ради через те, що її брат без жодних підстав перебуває в слідчому ізоляторі.

ОСЬ ЇЇ ЛИСТ:

“В Білоцеркіському суді на розгляді знаходиться справа мого брата. Суди Черкаської обл відмовилися розглядати дану кримінальну справу так як ні доказів, ні свідків немає –  бо справа зліплена з чого було.

Прокурор затягує справу, міняються судді, продовжують лише санкцію на тримання під варотою і це вже 3.5 роки. суду по суті так і не було, суд має розглядати справи протягом розумного сроку з дня відкриття проадження по справі.

Допоможіть, будь ласка, людину тримають СІЗО 3.5 роки без доказів. Всі єкспертизи пройдені і ні одна не вказує на причетність до злочинів,де ще шукати справедливості”, – написала вона до “Електронної книги скарг України“.

ЕКСУ

ЕКСУ

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!