Всі скаргиДержавні органиБатько-тиран з Житомира. Забрав дітей і “накручує” їх проти матері

ЕКСУ ЕКСУ2 місяці ago2311 min

“Звертаюся до Вас у стані відчаю, так як вже втратила віру та надію у вирішення проблеми.

Ще 08.06.2018 звернулася до Бердичівського міськрайонного суду в Житомирській області з позовною заявою про визначення місця проживання малолітніх дітей після розірвання шлюбу з їхнім батьком. Старшого сина колишній чоловік забрав до себе, а меншу дочку мені вдалося в нього забрати в силу того, що вона ще маленька і нею він не зміг маніпулювати.

Після того вже діти майже 2 роки живуть нарізно від чого дуже страждають, а їхній тато використовує цю ситуацію як помсту мені за те, що я втекла від його морально-психологічної тиранії, проте вже 2 роки ні я ні діти не знаємо спокою.

Батько негативно висловлюється в адресу матері, що призвело до відмови сина взагалі бачитися і спілкуватися з матірю. Батько всіма способами намагається ізолювати сина від матері аби він відіик від неї і просто забув. За цей час я написала більше 40 заяв до органів поліції, служби у справах дітей та прокуратури та ніякого результату це не дало.

В силу обставин, які склалися я змушена була звернутися за допомогою до психологів з якими змушена тісно співпрацювати . Прошу Вашої допомоги та сприяння в даній ситуації, а саме допоможіть встановити правомірність затягування судового процесу заручниками якого стали малолітні діти , що спричинило їх морально-психологічні страждання які не зможуть не сказатися на їх подальшому розвитку як особистості. Прошу допомоги в якнайшвидшому завершенні судового процесу та відновлення справедливості. Додаю основні матеріали які стосуються даної справи. У разі подальшої співпраці можливо додавання додаткових документів”, – написала Валентина до “Електронної книги скарг України“.

ЕКСУ

ЕКСУ

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!