Всі скаргиТовари та послугиВишибали з компанії Є гроші погрожують самі не значи кому

dagam3 тижні ago5251 min

Ще одна скарга на телефонних колекторів, які телефонують самі не знаючи кому і погрожують. На цей раз в центрі уваги контора Є гроші. А розуму, схоже, нема.

ОСЬ ЛИСТ ЧИТАЧКИ:

“Компанія “Є гроші” 26.09.19 приблизно о 12.55 до мене зателефонували з незнайомого номеру. Абонент представився представником юридичного відділу компанії “Е гроші”, якась Вероніка. Суть розмови: хтось взяв в кредит гроші, а я є поручителем.

По-перше, висловлювалась невиховано на ТИ, по-друге, погрожувала мені та моїй родині, що я буду повертати їм якісь гроші (які я в них не брала) і найголовніше вона мала мої персональні дані, а саме ПІБ, №телефону та дату народження (щонайменше). Згоду на обробку своїх персональних даних я не давала.

З цією компанією ніколи! не мала ніяких зв*язків. Наскільки я зрозуміла, її завданням було вивести мене з себе, щоб я вплинула в майбутньому на їхнього боржника, тому що постійно намагалася повторювати ПІБ боржника та суму боргу.

Найголовніше, яке право має ця компанія обробляти мої персональні дані без моєї згоди, призначати мене поручителем без моєї згоди і взагалі погрожувати мені””, – написала до “Електронної книги скарг України” наша читачка Тетяна.

dagam

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!