Всі скаргиТовари та послугиВ Новій Пошті варварськи поставилися до посилки

ЕКСУ ЕКСУ1 місяць ago4081 min

“Дуже розчарована у співпраці із Новою Поштою. Передавала речі додому із Києва 19 червня. Все гарно упакувавши, принесла речі на відділення номер 95 (Київ). Працівник забрав мої речі, а я чекала на них уже вдома.

24 червня отримала повідомленя і пішла відразу забирати. Що я виявила? Перш-за все, мої речі були витягнуті з мого пакування (зазначу, у відділенні ніхто мене не попередив, що вони це збираються робити).

По – друге, коробка, у якій перевозилися речі, просто розірвана і мій одяг тягнеться по землі. Вражена, зателефонувала на гарячу лінію. Очікування було дуже довгим Дівчина, яка розмовляла зі мною, сказала доволі різко “Оформлюйте претензію”. Двічі повторювати не потрібно – оформила. На телефон прийшло сповіщення “Вашу претензію розглянемо за три дні”. “Ну хоч щось добре”, – подумала тоді я.

Пройшло три дні – і тиша. Телефоную знову на гарячу лінію. “Вибачте, сталася помилка” – відповів хлопець – “Претензії розглядаємо 9 днів”. Добре, зачекаємо. Пройшло 9 днів, 10 днів, 11 днів – нічого. Знову телефоную: “У нас є право розглядати до 30 днів” – знову відповів працівник на гарячій лінії – “Просто це В СЕРЕДНЬОМУ 9 днів”. Питаю, чи не можна пришвидшити цей процес. “На жаль, ні”. І от, сьогодні 9 липня.

Посилку відправила 19 червня. Ні посилки (її потрібно залишити у відділенні на час розгляду претензії), ні компенсації. Можливо, цей відгук якось пришвидшить цю справу. Хочеться вірити.
Прикріпляю відео своєї “посилки” і стану, в якому вона була при отриманні”, – написала наша читачка до “Електронної книги скарг України“.

ЕКСУ

ЕКСУ

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!