Всі скаргиТовари та послугиУ Вінниці замовник послуг не розрахувався із постачальником. Буде битва?

ЕКСУ ЕКСУ9 місяців ago3301 min

Борг такий не поганий, 221 тисяча гривень. Зручно, поїв, а потім не повернув.

ОСЬ ЇНЯ СКАРГА:

“Я приватний підприємець Козак Людмила проживаю в м.Липовець Вінницької області, надавала послуги по харчуванню ТОВ Тас Сімекс Агро більше 2х років і все було добре, але з серпня місяця і по жовтень вони не розрахувались зі мною.

Спочатку говорили, що якісь помилки в договорі що його потрібно переписати і попросили їм надати мій договір бо їх юристи не можуть знайти після чого заявили що вони платити не будуть бо я їм не надавала послуги хоча їх працівники харчувались і накладні я всі маю. Зараз детектор Смаль сказав, що це ваші проблеми і розбирайтесь, як хочете. Скільки вже можна ми маленькі підприємці крутемось як можемо, а великі корпорації як робили, що хотять так і роблять.Їх борг складає 221тис грн”, – написала до “Електронної книги скарг України” наша читачка Людмила.

ЕКСУ

ЕКСУ

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!