Всі скаргиГоловнеТовари та послугиУ Львівському ТРЦ Інтерсіті небезпечні двері-вбивці

ЕКСУ ЕКСУ7 місяців ago16061 min

“Хочу поскаржитися на адміністрацію торгового центру ‘Інтерсіті’ за адресою м.Львів пр.Чорновола, 67Г і орендаря торгового приміщення “Чарівна кулька” Оберванюка Олега Петровича, що знаходиться на 2-му поверсі даного торгового центру.

15.10.2019 близько 10 год. ранку я зіткнулася головою і носом зі скляними дверима магазину “Чарівна кулька”, які в той час були закриті і не мали на собі жодних покажчиків чи наліпок. Як наслідок я отримала струс мозку і перелом носа у двох місцях, я була змушена робити операцію на ніс. Сам орендар Оберванюк Олег Петрович грубо порушив закон про Охорону праці (п. 10.8 ДБН В.2.2-9-2009 «Будинки і споруди. Громадські будинки та споруди. Основні положення»). Скляні двері, що не мають обрамлення, необхідно забезпечувати покажчиками.
Під час телефонної розмови орендар магазину ‘Чарівна кулька’ підтвердив, що такий інцидент стався, у нього є збережений відеозапис, але він не буде відшкодовувати витрати на лікування внаслідок нанесених мені тілесних ушкоджень.
В момент самого інциденту ніхто з представників охорони до мене не підійшов і не надав першої медичної допомоги.

Сама адміністратор торгового центру ‘Інтерсіті’ відмовилась мені сприяти у вирішення даного інциденту, і навіть не дозволила мені написати скаргу.
Дана проблема зі скляними дверима є дуже актуальною, такі випадки часто трапляються у великих магазинах, а відповідальності за недотримання правил безпеки ніхто не несе”, – написав до “Електронної книги скарг України” наша читачка Оксана.

ЕКСУ

ЕКСУ

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!