Всі скаргиТовари та послугиСторінка в Інстаграм за якою сховалася шахрайка. ОБЕРЕЖНО

ЕКСУ ЕКСУ6 місяців ago5211 min

“Минулої п’ятниці я замовила 2 сукні в интернет-магазині в инстаграм, користуюсь цими послугами вже давно тому що маю мало вільного часу, щільний графік.

Платья мрії шукала довго по різних сторінках и знайшла. Написавши свої побажання, особа (продавець) скидає свої реквізити, я оплачую, на що вона пише, що відпише коли відправить…

Три дні тиша, здзвонившись зі знайомою якій я також порекомендувала цю сторінку продаду, я дізнаюсь, що вона також здійснила в неї замовлення ввечері, а на ранок вже заблокована!

Коли я спробувала зайти… звісно я також, протягом тижня ми регестрували нові акаунти робили замовлення і ця постать, як ні в чому не бувало, приймає замовлення і ошукує людей!

По її сторінці вже пізніше звернувшись увагу її підписники фальшиві, відгуки-це скріншоти з чужих сторінок, а ми заблоковані, дуже прошу, якщо є можливість, вичислити цю особистість. В поліцію йти часу немає та й результату всеодно не буде. Маю її дані деякі, реквізити, раніше її сторінка-irina.store а зараз odegda.store_в інстаграм”, – написала наша читачка Ольга.

ЕКСУ

ЕКСУ

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!