Всі скаргиТовари та послугиСмерть працівника на підприємстві ОХОРОННЫЙ ХОЛДІНГ-КРИВБАС

ЕКСУ ЕКСУ4 місяці ago8651 min

“Я, Тищенко Олег Андрійович, голова первинної профспілки працівників ТОВ «Охоронний Холдінг-Кривбас» повідомляю, що в  Кривому Розі на одному із приватних підприємств намагаються приховати службову недбалість, що стала наслідком смерті працівника на робочому місці.

23.02.2020 р. на території Південного Гірничо-Збагачувального Комбінату,  вночі в робочу зміну помер працівник ТОВ «ОХОРОННИЙ ХОЛДІНГ-КРИВБАС», охоронник Петров Сергій Олександрович. Попередня причина смерті – епілепсія, зупинка серця.

Охоронник був у складі пошукової групи № 5, виконував обов’язки одноособово.

До смертельного випадку, раніше з охоронником стався напад епілепсії, коли він знаходився на робочому місці на КПП №11. Так як на КПП №11 він був не один, йому була надана допомога.

В порушення інструкції з охорони праці, охоронник виконував посадові обов’язки один.

Смерть працівника керівництво приховує з метою уникнення спеціального розслідування, та встановлення істинної причини смерті.

Мене, як голову профспілки не було повідомлено про смерть працівника.

Керівництво  підприємства ТОВ «ОХОРОННИЙ ХОЛДІНГ-КРИВБАС» не зацікавлено в роботі профспілки на підприємстві, та всіляко перешкоджає роботі профспілки.

За фактом перешкоджання діяльності профспілки мною подано заяву до поліції, відкрито кримінальне провадження.

У зв’язку з моєю профспілковою діяльністю виникла загроза моєму життю, про що було повідомлено у відповідні державні органи.

Наступним кроком керівництва була спроба вилучити в мене зареєстровану зброю, з  залученням поліції ( був здійснений виклик про наявність незареєстрованої зброї). Мною подана до поліції заява про завідомо неправдиве повідомлення про злочин.

Я, як голова первинної профспілки обмежений в проведенні відповідних дій, пов’язаних зі смертю працівника, тому що профспілкова діяльність блокується.

23.02.2020 р. мною подана заява до поліції за фактом   службової недбалості, яка  призвела до смерті людини.

Без висвітлення описаних подій на телеканалі встановити справедливість буде неможливо.

Тому прошу відзняти сюжет по описаним подіям з метою його висвітлення на телеканалі. Усі необхідні документи надам.

Голова первинної профспілки ТОВ «ОХОРОННИЙ ХОЛДІНГ-КРИВБАС» ТИЩЕНКО О.А.”, – написав Олег до “Електронної книги скарг України“.

 

ЕКСУ

ЕКСУ

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!