Всі скаргиТовари та послугиПокупон та Суперділ не виконують своїх зобов’язань. Моря не буде

ЕКСУ ЕКСУ2 місяці ago3461 min

“Доброго дня, хочу опублікувати скаргу на компанію Покупон та СуперДіл це одна і таж організація, 28.06.2020 року мною було придбано сертифікат нижче додам фаїл на заїзд на відпочинок готельний комплекс Маяк Затока на 4 дні з 05.07-09.07.2020 року, але по життевим обставинах ( викликом на роботу)

29.06.2020 оформив заявку на повернення і по цей день кошти і не збираються віддавати по говорити не можна не зким одне листування так пояснює служба підтримки, я їм пишу, що дня то по початку хоч відповідали але дурні відписки то те вкажіть то інше то десять раз питають причину повернення то точно опишіть як хто і коли бронював, а толку 0.0. І в відділ бронювання телефонував і особисто знімав бронь на проживання. Тому дуже прошу допомогти в вирішенні цього питання бо не вистачає терпіння…”, – написав наш читач Андрій.

ЕКСУ

ЕКСУ

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!