Всі скаргиГоловнеТовари та послугиКомпанія доставки ІН ТАЙМ ціна зростає ще до відправлення посилки

ЕКСУ ЕКСУ7 місяців ago2861 min

“Компанія перевізник “ІН ТАЙМ” обманює та обкрадає.
Подала заявку на відправку вантажу на гарячій лінії з адресною доставкою (з адреси на адресу). Вказала, що додаткове упакування не потрібне. По вказаним параметрам попередньо повідомили суму 360 грн. і те, що остаточна вартість буде відома після переважування/заміру на відділенні про що мені повідомлять додатково.

З відділення відправника мені ніхто не передзвонив, остаточну вартість не повідомили.
Натомість зателефонували отримувачу, що готові за вказаною адресою доставити вантаж та повідомили вартість 907 грн.! Ціна виросла майже втричі!

Як вияснилось у вартість була включена ОБРЕШІТКА, ЯКУ Я НЕ ЗАМОВЛЯЛА І ПРО ЩО НЕОДНОРАЗОВО НАГОЛОШУВАЛА!!!!!!
На мою спробу прояснити ситуацію на відділенні-відправнику отримала хамовиту відповідь співробітника Анастасії Цербе. Вона мене навіть не слухала, кричала у відповідь і в кінці просто кинула трубку. На повторні дзвінки не відповідала.

На гарячій лінії нічого не знають, кудись, не відомо куди, передають моє звернення та знову «чекайте». Написала письмову претензію на відділенні – знову тишина.
Ніхто нічого не знає та не повідомляє, повна безвідповідальність співробітників.
Посилку не віддають, ще й нараховують кошти за її утримання на складі. Ні в кого не можливо добитися адекватної відповіді у вирішенні питання, співробітники відверто хамлять.
Компанія обманним шляхом вимагає кошти у своїх клієнтів, йти на зустріч клієнту не збириється”, – написала до “Електронної книги скарг України” наша читачка Ольга.

ЕКСУ

ЕКСУ

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!