ГоловнеТовари та послугиІнтернет-магазин LEVEL_UP_UA обманює своїх клієнтів

“В Інтернет-магазин LEVEL_UP_UA https://ru-ru.facebook.com/level.up.ua/ https://www.instagram.com/level_up_ua/ мій чоловік замовив спортивний костюм розміру S, який ми забради на новій пошті №55 05.10.2019 декларація №20450168937317 сума 1030,00грн + доставка 71,00 грн. Та він виявився зовзім не s розміром с довгими рукавами та штанами, який ми вирішили повернути в той же день, звернувшись до магазину.

На сторінці у фейсбуці перше, що можна побачити це слова: гарантія обміну, якщо товар не підійде, але нажаль ніяких контактів, хто цей магазин не описано, вже підозрюю, що зареєстрованного магазину як такого немає, тому звернусь і до податкової.

Ми звернулись до магазину обмінати на менший розмір, якщо такий є, або повернути кошти, на що магазин нам відповів, що їх магазин не повертає товари, а на відповідь по право повернення товару згідно справ споживача, вони відповіли що їх магазин нічого не повертає.

Довго сперечавшись, вони згодились на повернення. Ми відправили костюм 08.10.2019 назад новою поштою у місто Одеса, НП № 103, на ім’я Салагін Захар Станіславович 0508471960 та сплатили кошти за доставку.

Сьогодні вони нарешті перевірили костюм, і почали розказувати, що костюм пахне парфюмами, тому вони повертати кошти не збираються. Костюм мій чоловік вдягнув один раз при прімірці вдома, при цьому ніякими парфюмами він не користувався. Хочему справедливого вирішення даної ситуації. Всі чеки та переписка збережені”, – написала читачка Юлія до “Електронної книги скарг України“.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!