Всі скаргиГоловнеТовари та послугиГречкіна Ольга – ще одна бізнесвумен. Бере гроші, а за кордон не відправляє

ЕКСУ ЕКСУ8 місяців ago24321 min

“Вітаю! Звертаюся до вас з допомогою на встановлення справедливості та виведенні на чисту воду шахраїв, які обманюють та наживаються на звичайних простих громадянах України, які за власний кошт (та й не малий кошт) зголосилися поїхати за кордон на заробітки.

Я і моя подруга потрапили на гачок до таких аферистів,які заробляють гроші на так званій відправці людей за кордон.

Ми заключили договір 14 серпня 2019 року.Згідно договору ми повинні були їхати на заробітки до Норвегії на 6 місяців, за це ми сплатили 1550 € . Договір дійсний 6 місяців, термін наближається до закінчення, але наданих послуг по Норвегії ми так і не отримали, тільки ігнорування та відкладення все на наступний день.

Натомість нам пропонують заміну, їхати в інші країни (Німеччина)за туж суму на три місяці,по біометричному паспорту нелегально,як турист,без договору і роблять “липову” бронь в готелі(для того щоб перетнути кордон).На таке ми не згодні, але вони говорять що грошей взагалі не повернуть.Вся переписка та аудіо запис про це присутня.
Дуже сподіваємося на вашу допомогу,щоб також не втрапили в цю пастку інші громадяни України, а аферисти не заробляли гроші на простих людях”, – написала наша читачка Тетяна.

ЕКСУ

ЕКСУ

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!