Всі скаргиТовари та послугиГалина Рябцева підприємець, який бреше про свій товар

ЕКСУ ЕКСУ5 місяців ago10641 min

“Замовила взутия UGG в інтернет магазині www.uggi.kiev.ua. Рябцева Галина Олександрівна запевнила, що це оригінал, повна вартість взуття 5690.00, але за різдвяними знижками 2890.00.

Я повірила і замовила, але попередила, що в мене є взуття цієї марки і в оригінальності даного товару я розуміюсь.

Коли я їх отримала ,зрозуміла що це жорстка підробка,смердюча підошва від якої стояв їдючий запах по всі квартирі,жорстка підошва не якості UGG.

Відправила, за вимогою Рябцевої, без наложеного платежу. Пообіцяли вернути кошти після перевірки щонайбільше через дві неділі. Я пообурювалась, але таки чекала два тижні, у мене навіть номер банквської карти взяли.

14 січня посилку отримали і по даний час гроші мені не повернули. Через два тижні я їм дзвоню постійно, відповідь-почекайте день, почекайте два, полетів сервер, почекайте до вечора.

Номер керівництва не дають, дали лише емейл адресу (gpswatchbaby@gmail.com), писала туда ніхто не відповідає. Сама знайшла методом смикалки і за допомогою інтернету цю Рябцеву, зателефонувала і почула відповідь, що взуття у них якісне, що навіть нові машини мають запах, а гроші не повертають бо взуття ходяне. Так, я пройшлася в них по квартирі, та на них навіть пил не встиг сісти, я їх відправила назад.

Ще маю адреса із їхнього сайту: адрес офіса і шоурума-м.Київ м.Осокорки вул.Урловська11а 1-ий етаж окремий вхід з двору шоурум-м.Київ Срібнокільська 3г.ТЦ Insilver 2-ий поверх прошу вашого втручання в махінації цих шахраїв. В інтернеті знайшла ще ошуканих люди цими особами.
номера їх телефонів
0984970101
0999815585
0684132463”, – написала до “Електронної книги скарг України” наша читачка.

ЕКСУ

ЕКСУ

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!