Всі скаргиГоловнесердита мережаТовари та послугиAdriatic Travel замість відпочинку суцільне пекло. Навіть не повернулися до дому

ЕКСУ ЕКСУ1 місяць ago6201 min

“Три дні тому повернувся з відпочинку у Болгарії де турагенція «Adriatic Travel» виступала у ролі перевізника.

Повертатися в Україну ми мали 01.08.20 в 11.30. Прибули до місця посадки в автобус завчасно. Коли до відправлення залишалися лічені хвилини, а автобусу ще не було, я зателефонував своєму туроператору, який миттєво зв’язався з представниками «Adriatic Travel». Відповідь мене шокувала: «Сьогодні ви не поїдете….»

Я думаю, Ви можете собі уявити стан людини, яка перебуваючи у чужій країні з дитиною, опинилася у такий ситуації. Коли ти зможеш виїхати?, звідки?, в якій годині?… і тобі з багажем треба десь шукати житло!!! Всі ці питання «розрулював» мій туроператор з турагенцією «Adriatic Travel». Зі слів туроператора, адміністрація «Adriatic Travel»була дуже, ДУЖЕ не задоволена, що їх потурбували у вихідний день!

Я розумію, що, особливо у наш час, можуть ставатися різні форс-мажори… Однак, мене ОБУРИВ той факт, що не попередили ні мене (хоча керівник групи мав мій номер телефону), ні туроператора, з яким я заключив угоду. Навіть не намагалися!

Надалі неприємності тривали: виїзд призначили на наступний день і нам з моєю дитиною виділили місця в різних кінцях автобуса (ну як вам? Хоча, ми оплачували хороші місця 1 та2) І знов «розрулював» туроператор. Автобус виїхав з затримкою у 2 години. Це навіть не відсутність сервісу, це жорстоке знущання з елементами садизму!

Резюмую: Шановні туристи, якщо Ви бажаєте отримати від подорожі тільки позитивні емоції, ні в якому разі не зв’язуйтесь з турагенцією «Adriatic Travel»! Якщо щось піде не так, вся відповідальність падає тільки на ВАС! А турагенцієя «Adriatic Travel» залишиться тільки з вашими грошима(
Шановні туристичні агенції, якщо для Вас важливий задоволений клієнт, настійно не рекомендую Вам співпрацювати з турагенцією «Adriatic Travel»! Стресу буде багато, а ось база клієнтів буде стрімко зменшуватись!
Бажаю усім вдалого відпочинку!”, – написав наш читач Орест.

Для журналістів надаємо контакт.

ЕКСУ

ЕКСУ

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!