Всі скаргиДержавні органиФінансиБухгалтер обікрав громадську організацію

Найпопулярніші записи

До “Електронної книги скарг України” написав читач Михайло. Чоловік є головою ревізійної комісії ТСПВ “Вододар” та переконує, що бухгалтер цієї організації привласнила кругленьку суму. За словами чоловіка, навіть бухгалтерську книгу керіництву товариства не показують, а слідство покриває бухгалтерські махінації.

Ось його лист:

Контакти для журналістів: 

“Ревізійна комісія Товриства споживачів питної води “Вододар”виявила нестачу коштів в касі, на які бухгатер Безус С.О. не могла надати пояснення, приховуючи касову книгу. За моєю заявою до міліції в травні 2011р проти Безус порушено кримінальну справу за ст.191ч.2 КК України. В ході виїмки документів було вилучено касову книгу працівником ДСБЕЗ Красотою Є.О. На жаль, слідча Верхньодніпровського РОВД Сиротенко С.В. повела себе упереджено до потерпілої сторони, відмовила робити виписки з касової книги та відмовилась провести судово-бухгалтерську експертизу на підставі банківських виписок та встановила нестачу коштів у сумі 1050гр.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Розетка” дурить незадоволених покупців

Ще до судового засідання касову книгу той же Красота Є.О 26.08.2011р повертає не ТСПВ “Вододар”, а обвинуваченій Безус С.О. Ревізійну комісію Сиротенко С.В.не допустила до участі в суді. Незважаючи на спроби представника від громади в суді Городнюк довести, що сума нестачі коштів складає 26307 грн. 25коп. суддя першої інстанції Трофімова Н.А. залишила без уваги. 14.05.2012р було винесено вирок Безус С.О. 26.07.2012р ухвала апеляційного суду Дніпропетровськоі обл.повернула справу на додаткове розслідування по факту нестачі коштів у касі ТСПВ “Вододар”в сумі 26307грн. 25коп.

Сподіваючись на об’єктивне додаткове розслідування,я 27.11.2012р надав слідчим необхідні фінансові документи для для проведення судово-бухгалтерської експертизи. 24.01.2013р до ЄРДР внесено кримінальне провадження №12013040430000206 передбачене ч1ст191 КК України. На жаль, почалися дивні речі коли прокурор, радник юстиції Комнатний Р.В. пише нісенітницю позбавлену здорового глузду про відсутність фінансових документів у Бородаївській сільраді для проведення експертизи. ТСПВ “Вододар” – громадська організація, має свій СТАТУТ і за свої кошти забезпечує село водою, платить зарплату і податки
бухгалтеру Безус С.О., за що вона і “віддячила”.

Шановні журналісти, прикро, що на плечі пенсіонерів місцева влада перекладає важку ношу забезпечення села водою, а коли нас обкрадають-суди і прокуратура відверто кришують злочин. Влада об”явила війну корупції, а хто з нею буде бороться-ОСОБИ вище вказані? Я покладаю надію на Вас, як на четверту владу гласності, хоч і розумію складність Вашої боротьби.”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК