Всі скаргиГоловнеТранспортBusfor.ua сервіс нижче плінтуса! Автобуси від’їзджають за власним графіком

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка Наталія, яка стала жертвою водіїв, що вирушають у путь за власним графіком, нехтуючи правилами та іншими пасажирами. Але на цьому все не закінчилося, коли зателефонували у службу, що продала квитки – ті почали свою пісню співати. 

ОСЬ ЇЇ СКАРГА:

“Вперше і востаннє скористалась ресурсом Busfor.ua. Купила онлайн білет до Одеси на 20.07. виїзд о 18.00. Але перевізник прийняв рішення вирушити о 17.45 😮 і поїхав без мене. Всі мої спроби зв’язатися по телефону з перевізником ФОП Колісник чи Басфором закінчились нічим для мене.

Басфор взагалі не був проінформований про зміну часу виїзду, а перевізник мені начебто телефонував перед виїздом. До Одеси я так і не потрапила😰.

Залишила на сайті заявку на повернення коштів, але вчора отримала письмове повідомлення повідомлення від Басфору, що кошти мені не повернуть: це рішення перевізника, вони не мають впливу на перевізників і т.д.

Басфор записує всі телефонні розмови, тому в їхньому архіві має бути запис за 20.07 коли я розмовляла о 17.50 з оператором по імені Богдан.

Він казав, що йому дуже прикро і все, що Басфор може зробити в даній ситуації – це повернути мої кошти. Але ні – Богдан помилився, керівництво Басфору “жаба задавила”.

Давайте краще придуримося, що Наталія Чорна все вигадала. Справа не в тих грошах, а в рівні послуг та відношенні до споживачів, з якими ми досі живемо і мусимо миритися. Нас дурять, принижують, не чують і не слухають. Як у приказці: собака гавкає… караван іде. І такі от Басфори і ФОП “Колісник В.І.” успішно роблять бізнес і заробляють гроші😤😱”, – написала вона.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!