Всі скаргиГоловнеОсвітаБулінг поставлений на потік. Як на Чернігівщині дирекція заохочує знущання над дітьми

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка Любов, яка скаржиться на те, що одній школі знущання над дітьми поставлено на потік і заохочується дирекцією школи.

ОСЬ ЇЇ СКАРГА:

“Чернігівська обл.Борзнянський рн.с.Ядути, в школі діти потерпають від холоднечі, притому директор не приймає ніяких заходів. Немає питної води для дітей, годують дітей напівфабрикатами з бару., туалет один на всіх: для дівчаток і хлопчиків. Сморід нестерпний!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “В MOBILLUCK ЗНОВУ РОЗВЕЛИ КЛІЄНТІВ. БАНАЛЬНО НЕ ПОВЕРТАЮТЬ ГРОШІ. ШАХРАЇ”

За отримані двійки, за порушення поведінки, за забутий зошит – дітей записують у так званий “зошит”, а потім щопонеділка виставляють перед усією школою, учнями та вчителями на лінійку і ганблять, після чого дитина отримує стрес і нехоче ходити до школи. Чи це не булінг?

Можливо це допустимі заходи виховання? Приїдьте, буль ласка, оскільки місцева влада не приймає жодних заходів, лише сміються ввічі, а інші батьки бояться говорити будь-що, бо буде натиск в школі на дитину!”, -написала вона.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!