Всі скаргиФінансиБудівельна афера на мільйон в Івано-Франківську

Доки на сході триває боротьба, в Івано-Франківську ділки розгорнули власний прибутковий бізнес. Заробляють на горі. Тим, хто захотів придбати квартиру – варто задуматися, щоб не звернутися до аферистів.

Пишуть постраждалі інвестори одного із будівництв в Івано-Франківську. Вони віддали останні гроші, щоб купити завітні і такі потрібні квадратні метри. Усі директори навколо запевняли, що це будівництво буде йти швидко, усі отримають квартири вчасно – але, тільки-но уклавши договір, заплативши шалені гроші – усі почали розводити руками, мовляв, навіть і не знають про які квартири йде мова.

Телефон героїні для журналістів:

Що більше вражає, працівники місцевого УБОЗу тільки почали перевірку, але, чомусь, затягують її, адже тим часом в агентствах нерухомості “Аксіома” ці квартири продають вдруге і навіть втретє. Для журналістів є контакт.

ЛИСТ ВІД НАШИХ ЧИТАЧІВ:

Ми, жителі м. Івано-Франківська, та Івано-Франківської області, які придбали квартири у ТОВ “Перко” в особі Перев’язка Миколи Михайловича та ПП “Екватор-ІФ” в особі Олексина Віталія Григоровича в новозбудованому будинку по вул. Довженка, навпроти будинку № 9-Б (проектна адреса) в м. Івано-Франківську шляхом укладення договору купівлі-продажу майнових прав.

Оскільки ПП “Екватор-ІФ” представлявся інвестором та фактично співвзабудівником даного об’єкту, договір купівлі-продажу було підписано з ПП “Екватор-ІФ”.

Всі квартири придбані через агентство нерухомості “Авторитет” в особі Сосновської Наталії Василівни, що знаходиться по вулиці Бельведерська 2а/9. Практично, всі квартири були придбані в присутності свідків, а саме, бухгалтера ПП “Екватор-Іф” Добрянської Галини Володимирівни, Сосновської Наталії Василівни, прораба Козака Івана Богдановича.

Під час укладання договору купівлі-продажу Олепксин В.Г. показував нам Інвестиційний договір згідно якого Олексин В.Г. виступав інвестором і мав право продавати квартири.

На сьогоднішній день працівниками УБОЗ УМВС в Івано-Франківській області вже проводиться перевірка відносно діяльності вищевказаних забудівників.

До візиту працівників УБОЗу з боку як ТОВ “Перко” так і з боку ПП “Екватор-ІФ” не було жодних зауважень, чи то непорозумінь, з приводу придбаних нами квартир.

Жодних звернень з нашого боку, до візиту працівників УБОЗу, до правоохоронних органів з даних приводів теж не було, оскільки, не було підстав для цього, так як вищеописані особи в “Перко” та ПП “Екватор-ІФ” не заперечували наявність наших прав на придбані нами квартири.

Після візиту працівника УБОЗу Перевязко М. М. відмовляється від укладених нами договорів з Олексиним В.Г. і заперечує наші права на квартири, за які ми заплатили кошти, та ігнорує зустрічі.

З огляду на це, очевидним є те, що в зв’язку із певними непорозуміннями між забудівниками ТОВ “Перко” та ПП “Екватор-ІФ”, у нас намагаються фактично відібрати придбані квартири мотивуючи це діями ПП “Екватор-ІФ”, що є неприпустимим та очевидно шахрайськими методами, оскільки до недавнього часу, знову ж таки, ні від ТОВ “Перко” ні від ПП “Екватор-ІФ” не було жодних зауважень з приводу придбаних нами квартир.

А Перев’язко М. М., знаючи усю ситуацію щодо придбаних квартир, не заявляючи жодних претензій, а навпаки постійно переконуючи у тому, що все перебуває у звичайному режимі, різко зайняв категорично протилежну позицію, та вже заперечує наявність наших прав на об’єкт нерухомості та повідомляє, що йому не було нічого відомо про укладений нами договір.

Також, як стало відомо пізніше, ці квартири були неодноразово продані іншим людям, і на даний час продаються агентством нерухомості “Аксіома”, та іншими агентствами нерухомості Івано-Франківська.

Просимо допомогти у вирішенні цієї ситуації.

 

 

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!