ІншеВсі скаргиБудівельний шахрай у Броварах

До “Електронної книги скарг України” написав наш читач Олександр, котрий переконує, що став жертвою махінацій забудовника, котрий взяв кошти за нерухомість та не надав жодних прав власності. Чоловік запевняє, що забудовник не вперше та не востаннє провертає подібну аферу.

Ось його лист:

Контакти для журналістів: 

“У 2012 році я купив квартиру у новобудові у м. Бровари по вул. Княжицька,43. У квартиру я не заселявся, бо забудовник не виконав внутрішніх робіт згідно договору. А згодом він квартиру перепродав іншим людям. Коштів за свою квартиру я так і не отримав. Також я дізнався, що будівництво будинку відбувалось без дозвільних документів і ліцензії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Махінації з електролічильниками у Дарницькому районі

Забудовник Серпокрилов І.М. побудував чотирьохповерховий будинок на 23 квартири, а задекларував як одноповерховий одноквартирний. Отримавши від покупців близько 600 тис. доларів, Серпокрилов документи на право власності не дав. Також відповідних податків не сплатив. Всього Серпокрилов побудував три таких будинки та добудовує четвертий. Заяви про незаконне будівництво та шахрайство знаходяться як у Броварському, так і Дарницькому райвідділах. Але поліція покриває незаконні справи Серпокрилова. Прошу вашої допомоги для того, щоб зупинити шахрайство та попередити людей про незаконне будівництво.”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!