Всі скаргиЖКГБудинку без причини відключили гарячу воду

До «Електронної книги скарг України» написала наша читачка Тетяна, вона переконує, що її будинок відключили від гарячого водопостачання через вигадані борги.

ОСЬ ЇЇ ЛИСТ:

Контакти для журналістів:

“Добрий день. Я мешкаю в Києві на вул. М. Закревського, 95-а. Наші будинки (житловий комплекс «Милославичі») відключили від гарячого водопостачання.

Вранці 6 жовтня я зайшла в експлуатаційну компанію «Комфорт-майстер», котра обслуговує наш будинок (також розташована за адресою Закревського, 95-а), щоб з’ясувати, чому мені, людині, яка не має жодної копійки боргу, припинили гаряче водопостачання.

Майстер Надія Олексіївна довго й емоційно розповідала про боржників і т.д.. Під кінець розмови вона викликала на мене «Поліцію» тільки за те, що я всього хотіла записати нашу з нею розмову на диктофон. Ну, «Поліція» швидко з’ясувала, що в моїх діях не було ніяких правопорушень. Тепер я гадаю, що буде коли знову надумаюсь піти в нашу ЖЕК щось вияснити, то ця «керівниця» «братків» на мене викличе”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК