Всі скаргиДержавні органиБрати вбили чоловіка і тримають усі навколишні села у страху

Найпопулярніші записи

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка Надія, котра переконує, що її батька було жорстоко вбито, а родина, члени якої скоіли вбивство намагається уникнути відповідальності залякуючи свідків та даючи хабарі.

Ось її лист:

“В Старобільському р-ні в селі Хворостянівка Луганської обл. в грудні 2015 було жорстоко вбито чоловіка 54-х років у власному домі, затримано 2-х осіб, на 29 березня 2016 справа розглядаеться в суді. Один із затриманих – син директорки місцевої школи, вже був засуджений, тримає зі своїм братом-близнюком, який на свободі, всі навколишні села в страху.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Компанія заборгувала працівнику кошти і не повертає вже два роки

Мати постійно їх відкупає від покарання. В середині літа 2015 року цю матір-директорку та її синів односельці хотіли примусово виселити, директорка розіграла спектакль із викликом швидкої, а один із синів погрожував людям спалити хати, вони залишились. Свідчити на суді люди бояться, а матір затриманого тим часом збирає гроші на відкуп. Я донька убитого, Чазова Надія, в суді виступаю потерпілою, дуже боюся і хотілося б щоб суд був справедливий та щоб винних було покарано.”

Контакти для журналістів:

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - сайт кожного українця. Це віртуальний місток між людьми, у яких є проблеми, і журналістами, які шукають таких людей!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК