ІншеВсі скаргиДержавні органиБоєць АТО не отримав жодної призначеної виплати

Найпопулярніші записи

До “Електронної книги скарг України” написав читач Віктор, який переконує, що йому, як бійцю АТО, не виплатили жодної формально призначеної фінансової допомоги. Чоловік скаржиться на посадовців, які займались цими відписками та просить допомогти у пртягненні до відповідальності осіб, які це допустили.

Ось його лист:

Контакти для журналістів: 

“Я,Мезенев В.Л. мол.с-т в/ч п.п. В 0676 був призваний на військову службу з 19.06.2014 р. Київським О.В.К. , та направлений в учбовий центр « Десна » де і проходив військову службу по 17.08.2014 р. . З 20.08.2014 р. був у відряджені в складі добровольчого бат. « Київська Русь » в Дебальцево старшим навідником мінометного розрахунку . В ході активних боїв на опорному пункті ІЗЯ «скорпіон» в листопадіі 2014 р. політруком бат. Романом Семчишиним був поданий на мене нагородний лист на представлення до державної нагороди медаллю « За військову службу України » ,( не отримав) .

21.11.2014 р. згідно наказу №27 оперативного командування « Північ» сухопутних військ України 25 бат. територіальної оборони « Київська Русь» був переформований в 25 окремий мотопіхотний батальйон « Київська Русь» у складі збройних сил України .

На бойовій позиції разом з особовим складом двох мінометних розрахунків вів активні бойові дії по захисту Дебальцевського плацдарму включно до першої ротації , яка перебувала з 25 рудня 2014 р. по 24 січня 2015 р, в учбовому центрі «Десна » .

З 26 січня 2015 р. разом з неповним складом (180 бійців , замість 700 чол.) 25 бат. « Київська Русь» знову був перекинутий на Дебальцевський напрямок , і наказом командира А. Янченко разом з двома мінометними розрахунками був відряджений до 40 бат. «Кривбас» на позицію ІЗЯ «скорпіон», потім перемінований в «копьё» де не залишав позиції до повного знищення ворожою артилерією наших мінометів . В ході бойових дій отримав дві важких контузії , та осколочне поранення в голову , маю посвідчення інваліда війни 3 групи .18.02 2015 р. 0 пятій ранку згідно наказу командира 128 бригади з рештою військовослужбовців 25 бат. «Київська Русь» пробивались з боями в напрямку Артемівська де і потрапив до лікарні. 19.02.2015 р.був пере направлений до Вінницького військового госпіталю , та проходив лікування та оздоровлення з 20.02 по 25.03.2015 р. В березні 2015 р. за активні бойові дії , за знищену ворожу бойову техніку і живу силу супротивника був поданий нагородний лист політруком Романом Семчишиним на державну нагороду орден «За мужність» 3 ступеня, (не отримав) . З 26.03 по 16.05.2015 р. перебував на учбовому полігоні с. Гончарівське . З 18.05.2015 знову перебував на військовій службі в зоні АТО с. Часів Яр . 04.06.2015 р.згідно наказу №254 був демобілізований..

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Скарга на суддю Хмельницької області

За бійовими виплатами згідно наказу Мін. Оборони України від 02.02.2015 р. №49 при виконанні військовою частиною бойових завдань в умовах безпосереднього зіткнення з супротивником (взаємного вогневого контакту) , артилерії з вогневого ураження противника під час контр батарейної боротьби виплачувати 1000 гривень на добу ,(не виплачено). Цей наказ припадає на бойові дії 25 бат. з 02.02. по 19.02 2015 р.. Київський обласний військовий комісаріат дав відповідь про відсутність витягів з наказу сектора «С» про що засвідчив комісар КОВК Є.О. Пошаталов .

Прошу вжити заходів щодо притягнення до відповідальності посадових осіб за формальні відписки та не належну організацію військового діловодства .

Зараз я є керівником Громадської організації «Учасників АТО та бойових дій в Україні «Патріот Вітчизни» . Яку мені проводити роботу , що говорити на теми патріотичного виховання з підростаючим поколінням на прикладах «не отримав……». а їх тисячі .

Солдат повинен робити свою справу на війні зі зброєю на руках захищаючи інтереси Держави і якщо треба віддати своє життя за неї . Не гідно йому писати скарги , доказувати свої права , вимолювати винагороди , для цього є його командири , робітники штабів різних рангів , які наплювали на своїх солдат своєю бездіяльністю , байдужістю . Нам комбат постійно нагадував, що ми йшли воювати ні за гроші , ні за нагороди , так ми за це і не думали , але пройшов рік після демобілізації , солдати побачили своїх командирів , і особливо хоче ця відзначити робітників штабу 25 бат. «Київська Русь» в державних медалях і орденах (останні за період ї з 26.01 по 19.02.2015 р. були від Дебальцево на відстані 20 кілометрах біля Артемівська). Мені соромно за наше керівництво .”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК