Всі скаргиБоротьба за церкву. Як в Козелецьку не дають з непотрібного кінотеатру зробити духовний прихисток

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка – депутат із Козелецького району. Вона пише про її проблеми із тим, щоб кінотеатр передати в оперативне управління – але цього ніяк не зробить із-за бізнесменів. 

ОСЬ ЇЇ ЛИСТ:

Контакт для журналістів: kozbyut@ukr.net

“Я, Мачача Галина Сафронівна, депутат Козелецької районної ради на прохання жителів сел. Козельця подала Звернення до районної ради, з проханням передати кінотеатр “Ювілейний” в оперативне управління районного віділу культури та перенести туди музей Історії ткацтва Чернігівщини з Свято- Вознесенської церкви.

Приміщення кінотеатру є комунальною власністю районної ради, договір оренди з попереднім орендарем Гаврилко Олександром Григоровичем розірвано, приміщення вільне, просторе, знаходиться в центрі селища.

Для того щоб перенести туди музей районна державна адміністрація повинна звернутися до районної ради, щоб їм передали приміщення кінотеатру “Ювілейний”, але в.о. голови районної державної адміністрації Петров В,С. відмовляється це робити.

Музей розміщений в Вознесенській церкві з 1988року. Згідно указу Президента України культові споруди повинні бути повернуті релігійним громадам. В церкві є святі місця, куди не можна ходити жінці, а наші працівники музею, відвідувачі поневолі нарушають релігійні канони і ходять там де був розміщений вівтар. Музей Історії ткацтва Чернігівщини до цього часу не пересилили в інше приміщення, які були у державній власності РДА, а розпродали їх та роздали.

Приміщення кінотеатру “Ювілейний” -Гаврилко О.Г. хоче приватизувати і жителі Козельця втратять останнє приміщення де можна розмістити музей чи будинок творчості дітей та юнацтва.

Молодь, учасники АТО та старше покоління хочуть мати Українську Православну церкву Київського патріархату і молитися там за Україну, український народ, та наших патріотів, яких сьогодні держать в московських тюрмах, а в церквах Московського патріархату забороняють такі служби. В селі Козельці немає церкви Київського патріархату, а Московського патріархату аж чотири.”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!