ІншеВсі скаргиФінансиБлизько ста чоловік втратить роботу через рішення інвестора

Найпопулярніші записи

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка Олена, котра скаржиться на закриття ферми. Як переконує читачка, через закриття ферми роботу втратить велика частина жителів села, а її родина не матиме коштів на лікування дитини-інваліда.

Ось її лист:

Контакти для журналістів: 

“Ми жителі села Олійникова Слобода, що в Білоцерківському районі Київської області, дуже просимо вас допомогти врятувати ферму (молочно-м’ясного напрямку) та робочі місця в ТОВ ім Котовського, яким керує Голик Петро Васильович. Приїхав інвестор Чуприна Борис Миколайович (з людьми зустрічатися не бажає) і сказав протягом 2-х місяців вивезти скотину з ферми. А що робити людям? Адже це все чим живе село. Куди діватися людям?

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дорогою Дрогобич-Комарно-Львів неможливо проїхати

На фермі працює до 100 чоловік. Майже вся молодь, пенсіонерів небагато. У кожної сім’ї по 2-3 дітей дошкільного та шкільного віку, студенти. Роботи в селі більше немає. Може, через Вас ми зможемо достукатися до інвесторів. Ферма не збиткова, прибуток реальний.

У моїй сім’ї на фермі працює чоловік. Я, на превеликий жаль, знаходжуся по догляду за дитиною-інвалідом 4 роки. Щоб моя дитина не втратиля взагалі зору я змушена возити її на лікування кожні 3 місяці. Це потребує коштів. А наш дохід – лише заробітна плата чоловіка. Як не буде роботи, моя дитина приречена. Я не зможу підтримувати зір. Це слова відчаю. Я та всі працівники ТОВ ім Котовського просимо Вас про допомогу. “

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК