Всі скаргиБлагодійний фонд, який раніше був помічений за крадіжкою змінив назву

До «Електронної книги скарг України» написала наша читачка, яка переконуює, що українських добродіїв атакує новий благодійний фонд, що створений для заробляння на горі, а для допомоги.

ОСЬ ЇЇ ЛИСТ:

Контакт для журналістів:  ntasolod@gmail.com

“Чи можливо нам, в сучасному українському суспільстві, яке переживає величезне потрясіння у вигляді визвольної війни, вирватись із «зачарованого кола» незгод?

Коли гинуть наші воїни: сини, батьки, кохані, які захищають Батьківщину, в самому серці країни знову народилась ерзац-благодійницька організація, що прикриваючись благими цілями видурює гроші у довірливого українця.

«Фонд Світла Україна» (клони: МБФ Допоможемо дітям разом, БФ Оживи мрію, БФ Небайдужі серця, БФ Небайдужі серДця) – організація, яка з перших кроків існування почала активно займати нішу псевдо благодійництва.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Що робити, якщо продавець не має решти?

Будьте пильні і не довіряйте шахраям! Якщо хочете допомогти людям, що потребують допомоги, то шукайте перевірені часом благодійницькі організації!

Що таке той новостворений фонд Світла Україна?

Щойно утворився, а вже має потужну інформаційну базу приватних підприємств?! Вам ще не потелефонували ці аферисти? (клони: МБФ Допоможемо дітям разом, БФ Оживи мрію, БФ Небайдужі серця, БФ Небайдужі серДця) Не переймайтесь – у Вас ще все попереду!

Вони воліють працювати із довірливим електоратом. Представники фонду, які телефонують до можливих «спонсорів» прекрасно усвідомлюють, що в теперішній напруженій соціально-політичній ситуації більшість українців прагне надати допомогу армії та добровольчим батальйонам.

Будьте обережними і не станьте «спонсором» цих шахраїв!

Хочете допомогти – особисто передайте допомогу тим, хто її потребує!Знову за старе взялись організатори шахрайської організації Небайдужі серця, але тепер вони називають себе Фонд Світла Україна. (клони: МБФ Допоможемо дітям разом, БФ Оживи мрію, БФ Небайдужі серця, БФ Небайдужі серДця) Назва змінилась, але потворна сутність залишилась!

У такий важкий час, коли існує безліч людей, які потребують допомоги (особливо сироти воїнів, які загинули в ході АТО на сході України) цей псевдо благодійницький фонд заробляє на доброті пересічних українців.

Методи і форми видурювання грошей залишились такими ж – Вам телефонують та пропонують допомогти в організації допомоги армії.

Ніяких гарантій, що перераховані Вами кошти будуть використані по призначенню у Вас немає. Попереджаємо, що, швидше за все, кошти осядуть у кишенях цих шахраїв!”

Варто зазначити, що благодійний “Фонд Світла Україна” має на своєму офіційному сайті посилання на документи.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!