Всі скаргиБлагодійний фонд для своїх. Як родичі директорів шкіл створюють кишенькові БФ

Історія про те, як родичка директора столичної школи створила власний благодійний фонд і виманює гроші. Для журналістів є контакт

ОСЬ ЇХНЯ ІСТОРІЯ:

“Досить резонансний та цікавий репортаж по боротьбі з корупціонером школи № 272 м . Києва , вул . Луначарського 5 – А , який є в одній особі Головою Благодійного Фонду та Головою Батьківського Комітету, який влаштував свою родичку Бухгалтером Благодійного Фонду а родича Головним Інженером школи з синочком та “” мертвих душ “” , яких ніхто ніколи в школі не бачив , то є в Районо такі посади , чи він з Благодійного Фонду оплачує ставки ??? . Не секрет , що кожен учень школи платить благодійні внески у фонд школи та класу .В школі більше тисячі учнів . Але на решітку для буфету знімалась дань окремо з кожного класу по 625 гр . , тобто по 25 гр . з учня — це вийшла чимала сума . Решітка обійшлась нам в 10 000 гр . , за 4 кв . м . , мабуть вона зроблена з дорогоцінного металу , а решта 15 000 гр .

ДЕ ?? , Щоб розкрити злодіяння корупціонера , потрібно взяти в Епіцентрі рахунки — фактури за 5 років діяльності цієї потвори , та вирахувати , скільки потрібно фарби , шпаклівки , ГК , лінолеуму , сантехнічних змішувачів , вагонки та ін . будматеріалів на кв . м ., а скільки вечорами вивозиться , що сусіди з висотного будинку пригрозили , що будуть звертатися в органи.

Встановлення вікон та дверей , по скаженим цінам вже перекрили , то він знову на вокзалі назбирав “” майстрів ” , та знову жене халтуру , після яких , все приходиться перероблювати .ДАХ він постійно перероблює , який і досі тече , видно , це робиться спеціально , щоб мати постійну роботу для відкатів . Все описати складно про корупційні махінації корупціонера . Учні , вчителі , батьки , нічна та денна варта розповість вам , хто робив всю роботу , а хто сотні тисяч набивав кишені . На папері , при звіті батькам за зроблену роботу пишеться , що за все заплачено , але це брехня , за роботи платиться тільки своїм родичам.

Де акти виконаних робіт? Де акти про оплату праці ?? Де гарантії на кожну роботу?  Де дозвіл неучам та горемайстрам працювати в дитячому закладі? СТАДІОН – це сотні тисяч відмитих грошей, навіть робота його потрапила в інтернет – вся сітка прорвана , поле в ямах , де розмітка з фарбою? Про всі деталі допоможе розповісти вам столяр школи —

КОНТАКТ ДЛЯ ЖУРНАЛІСТІВ:

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!