ІншеВсі скаргиБійцю АТО не дають обіцяну відпустку

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка Юлія. Жінка скаржиться на те, що її чоловіка не відпускають на законний перепочинок вдома.

Ось ъъ лист:

Контакти для журналыстыв: 


“Мій чоловік Ігор Олегович був призваний до лав збройних сил України 27 березня 2015 року. На цей час він був у відпустці 10 днів. Я з двома синами чекала його у відпустку на його день народження 24 лютого. Йому виповниться 30 років. Обіцяли, але щось змінилося і тепер не відпускають. За законом він має право на відпустку. Як можна добитися його відпустки? До кого звернутися? По телефону він дуже знервований, я дуже боюся за нього, залишається зовсім трохи, а він дуже занепав духом. Весь рік він знаходився на території Луганської обл (з його слів).Допоможіть!”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!