ІншеВсі скаргиБезхатченко вбив чоловіка – міліція розводить руками

До “Електронної книги скарг України” написала читачка Світлана, котра розповідає про смерть свого брата та про його осиротілих дітей. За словами жінки, безхатченко погрожував брату раніше, знищував майно, але правоохоронці не звертали уваги.

Ось її лист:

Контакти для журналістів:

“Мене звати Світлана. Благаю! Хочу щоб ви почули мене. В минулому році мій брат Ковпак Олексій придбав автомобіль (не встиг оформити на себе, ремонтував та ін.) Поряд по сусідству с братом (село Могильне, Гайворонський район Кіровоградська область) мешкав чоловік, раніше судимий, без прописки (наскільки мені відомо). Селяни наймали його працювати за пляшку горілки. Він, як розповідав мій брат Олексій, постійно крав, приходив до будинку, вкрав велосипед, та інше. Він погрожував брату та його сімї , навіть малолітнім дітям, що спалить хату.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Банки погрожують фізичною розправою позичальнику

Через це з ним брат полаявся . Цей чоловік спалив дотла машину брата. Міліція приїхавши сказала що з нього бомжа нема що взяти, до того ж підпал це діло, від якого багато мороки. Далі цитую слова брата: “Міліція сказала: вбий того бомжа ніхто й знати не буде, кому він треба, бо з нього нічого не взяти”.
Брат його не чіпав. Продовжувались крадіжки і погрози. 3 грудня 2015 року цей чоловік сокирою вбив мого брата. Сліди хотів приховати. Міліція вибила з нього зізнання. Осиротіло троє(!) дітей 11 місяців, 4 роки та 7 років.

Допомоги від держави добитись нереально, брат з дружиною були не розписані. Я хочу зрозуміти ЧОМУ міліція ігнорувала заяви, що писались? Якби міліція прийняла міри ще коли був підпал- то цьому шо сталось можна було б запобігти. Троє дітей нам нема чим кормити. Де шукати справедливості?
Дуже прошу відповіді. Нам сказали очікувати на суд. Мати залишилась без сина, діти без батька. Куди нам звертатись. Прошу допомоги. Ще хочу сказати що пишу вам і боюсь.”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК