Всі скаргиДержавні органиБезхатченкам бій: Як жителі будинку постали проти благодійного фонду

До “Електронної книги скарг України” написав наш читач, який переокнує, що після триволої боротьби із благодійним фондом і навіть маючи вже рішення суду, про примусове вислення фонду із будинку- ніхто не реагує. 

“Мене змусила звернутися до Вас ситуація, що склалася у нашому будинку за адресою м.Рівне, вул.Кавказька, 15. Декілька років поспіль підвальне приміщення нашого будинку орендував Рівненський обласний благодійний фонд “Відвага”, який займається допомогою безхатченкам. Їхня поведінка у нашому дворі змусила нас повстати проти їхнього подальшого перебування у цьому приміщенні і міська рада вирішила не продовжувати договір оренди із даною організацією.

Після тривалої судової тяганини, господарський суд Рівненської області своїм рішенням від 23 квітня 2015 року, яке було підтверджене Вищим касаційним судом України, набрало законної чинності 10 листопада 2015 року видав наказ від 7 грудня 2015 року №918/36/15 про примусове повернення нежитлового приміщення по вул. Кавказька, 15 Рівненським благодійним фондом “Відвагою” (код ЗКПО 37245873) управлінню комунальною власністю м. Рівне.

Проте, наскільки нам відомо, відділом державної виконавчої служби Рівненського міського управління юстиції до цього часу не призначено державного виконавця та не відкрито виконавче провадження. Наказ господарського суду дійсний до 11 листопада 2016 року, і в нас складається враження, що виконавча служба навмисне затягує його виконання.

dokument22

Сьогодні на дворі настало тепло і безхатченки (а їх там постійно проживає близько 17 осіб) знову вийшли у наш двір, продовжують вживати нецензурну лексику, деякі із них мають страшний кашель, відкриті рани на кінцівках, а наші діти там гуляють!

Вранці та ввечері у під’їзді та біля нього стоїть страшний сморід від їхнього приготування їжі. Дуже часто біля будинку вони влаштовують посиденьки з алкогольними напоями, а потім і “справляють нужду”. Нам вже набридло таке “сусідство” і ми дуже сподіваємося на Ваше розуміння та допомогу у вирішенні даної ситуації, хоча, на нашу думку, вона вже практично вирішена. Залишилося тільки виконати наказ суду. Оскільки ми живемо в правовій демократичній країні, то ми дуже очікуємо на своєчасне виконання даного рішення суду, а Вас просимо розібратися чому до цього часу воно не виконується. Ми зверталися на гарячу урядову лінію, але нас чемно “відфутболили” (відповідь надаю).

З повагою, від імені мешканців будинку,
КОНТАКТ ДЛЯ ЖУРНАЛІСТІВ:

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!