ІншеВсі скаргиТовари та послугиБезпідставно звинуватили у крадіжці: жительку Ірпеня обурила поведінка охоронців АТБ

Охорона магазину АТБ у місті Ірпінь звинуватила жінку у крадіжці. Та намагалася пояснити, що нічого не робила, однак її не слухали, ображали та чинили психологічний тиск. Жінка розповіла, що охоронці відмовилися перевірити її вину, поглянувши на записи з камер спостережень.

ОСЬ ЇЇ СКАРГА:

“Жахливе ставлення до покупців у магазині АТБ, м. Ірпінь, вул. Центральна 15А. Охорона, звинувачуючи у крадіжці, заштовхала мене до складу. Покриваючи нецензурною лайкою, охоронець (жінка, низька ростом, повна, з короткою стрижкою під полу-бокс) почала общупувати мене через куртку, у пошуках начебто вкраденої шоколадки.

Крадіжка мною зчинена не була, а товар, який знаходився у моєму пакеті – пробитий по чеку та мався на
руках. Це аж ніяк не зупинило представників охорони, які почали погрожувати викликом поліції і тим, що у них є записи з камер спостереження, при цьому “смачно” обливаючи нецензурними словами різних варіацій.

На моє прохання подивитись записи з камер, мене у прямому сенсі було послано! Просто жах! Хотіли зняти з мене ціну шоколадки у 10-кратному розмірі, якої я навіть не бачила в очі!

Наслухавшись вдосталь “хорошо”, я намагалась покинути приміщення, у якому мене зачинили з охоронцем (тією ж жінкою) – на другому поверсі у кімнатці 2х2 метри, з цією ж неприємою особою вагою під 200 кг, яка
всіляко насміхалась і вела себе відверто просто гидко. Від тієї духоти та психологічного тиску я ледь не втратила свідомість…

Було викликано працівників поліції, які вели себе так само по-хамськи!

Врешті-решт, через 2 години пустих погроз, я нарешті вийшла з цього злощасного магазину, з критичним психологічним станом та зіпсованими нервами! Обурює таке! Отже, навіть якщо й людина не винна, цих хамських, вибачте на слові – “козлів”, це не цікавить. Обходьте цей магазин стороною, бо, можливо,
з серцевим нападом потрапите до шпиталю! Моє обурення не описати словами!” – написала пані Ніка до “Електронної книги скарг України”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!