ІншеВсі скаргиДержавні органиМедицинаБатькові не дають бачитись із хворою дитиною

До “Електронної книги скарг України” написав читач Віктор. Чоловік стверджує, що йому не дають бачитись із сином та не дозволяють дізнатись про стан здоров’я дитини. За словами чоловіка, колишня дружина ховає від батька дитину. Чоловік просить допомоги та висвілення ситуаціїї у ЗМІ.

Ось його лист:

Контакти для журналістів: 

“Звертаюся до вас із проханням щодо висвітлення у засобах масової інформації свавілля та беззаконня органів державної влади щодо створення мені перешкод у спілкуванні із сином. Я військовослужбовець, військове звання майор. Проходжу службу у одній із військових частин на Кіровоградщині. Сімейне життя не склалося. Від шлюбу є син, Назаренко Богдан Вікторович, який проживає разом із колишньою дружиною Наталією у с.м.т.Семенівка, Полтавської області. На дитину щомісяця мною сплачуються аліменти. У побаченнях із дитиною мені відкрито чиняться постійні перешкоди. Я намагався вирішити це питання через органи опіки та піклування Семенівського району Полтавської області. Зустрів перешкоди.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ломбард не повертає колишнім працівникам трудові

Дитина матір’ю від мене приховується, хоча я постійно хочу з нею поспілкуватися. Із засідання районної комісії у справах дітей я дізнався, що дитина має захворювання логоневроз (заїкання). Перед цією хворобою у дитини у грудні 2014 року проводилася операція (виписний епікриз № 33! 93 від 17.12.2014 р.). З метою допомоги синові я неодноразово намагався отримати копію медичної книжки дитини та інформацію стосовно хірургічного втручання, але мені відмовляли головний лікар Семенівської районної лікарні та голова Семенівської районної державної адміністрації.

Доречно сказати ще і за заяву, яку написала колишня дружина у частині, щоб не надавати медичну документацію стосовно здоров’я сина без її згоди. Я для дитини є батьком. Перешкод, які б чинили супротив моєму спілкуванню із сином, я не бачу. Знаючи фактичний стан справ у сім’ї, де перебуває дитина, оточення, мною неодноразово порушувалося питання щодо цілеспрямованого використання коштів (аліментів) на дитину. Але детального вивчення стану справ у сім’ї районна служба у справах дітей не здійснювала. Усе це просто ігнорувалося. Я в жодному разі не виключаю факт фізичного насильства над дитиною у сім’ї. Я не виключаю можливість, що колишня дружина всіма способами чинитиме перешкоди у вирішенні вами даного питання, хоча наявні у мене документи свідчать зовсім інше. Звертаюся до вас за допомогою у сприянні вирішення даного питання та висвітлення його у засобах масової інформації.”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!