Всі скаргиОсвітаБатьки школи в Донецькій області запідозрили керівництво в розтрачанні державних коштів

До “Електронної книги скарг України” написали наші читачі із Запорізької області, вони переконують, що річне фінансування не надходить до їхніх дітей.

ОСЬ ЇХНЯ СКАРГА:

“Доброго вечора! Звераюсь до вас від колективу батьків діти яких навчаються у школі, яка знаходиться в селі Темирівка Запорізької області Гуляйпільського району з такої причини: проживаємо ми в Донецькій області Великоновосілківського району в селі Зелене Поле, нашу місцеву школу закрили ще у 2010 році пояснюючи закриття тим, що навчається мала кількість дітей, хоча на той період школу відвідувало близько 60 учнів, так як ми живемо на кордоні з Запорізькою обл. 26 учнів пішли навчатися до Темирівського НВК, що за 3 кілометри від дому, решта дітей навчається у Донбаській ЗОШ, яка знаходиться за 18 кілометрів від дому.

На тих дітей, які навчаються в Запорізькій області весь час навчання не надходить ніяке фінансування. Для цих дітей не діє програма “Шкільний автобус”.

Батьки змушені самі наймати автобус і платити за нього! Тим часом, як діти Донбаської ЗОШ їздять БЕЗКОШТОВНО на державному автобусі! Місцева влада до сьогодні обкрадає цих 26 учнів- і ніяк не реагує на запитання батьків де поділося фінансування, яке ЩОРІЧНО виділяється на кожну дитину.

Зверталися до голови сільськоі ради та в свою чергу з нашим запитом до голови Районної деджавної Адміністдаціі також зверталися до Генеральної Прокуратури України та в Міністерство освіти та науки України, всі відповіді маємо в письмовому вигляді. У кожному з них одна відповідь Донецька область зсилається на Запорізьку і навпаки.

Також повідомпляють про те що на підставі ст 32 закону України “Про місцеве самоврядування” передбачає наступне: Одна адміністративно-територіальна одиниця не може перераховувати кошти в іншу. Хоча коли вийшов з ладу насос для водопостачання – наша сільська рада без всіляких проблем перевела гроші в Запорізьку область для купівлі нового.

Ми батьки – платники податків, які неухильно сплачуємо кожного року.

На підставі законів  “Про Децентралізацію влади” та закону “Про Місцеве самоврядування” всі сплачені податки залишаються на місцях тобто повинні бути спрямовані на покращення добробуту в селі. На сьогоднішній день ми маємо зачинені Школу та Дитячий садок. Крім того зруйновані дитячі майданчики та воду, яка не відповідає стандартам питної. Сподіваємоя на Вашу допомогу.

Контакт для журналістів:

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!